Spacer wirtualny

Szkoła podstawowa

TRWA DODATKOWY NABÓR DO ODDZIAŁU “0”, I i IV KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU podstawowa@jezuici.edu.pl

Test kompetencji językowych dla kandydatów do klasy 7 dwujęzycznej SPJ odbędzie się 17 maja bieżącego roku o godz. 15.00
Test kwalifikacyjny do grup z języka angielskiego dla kandydatów do klas: 4,5,6,7,8 SPJ odbędzie się 18 maja bieżącego roku o godz. 15.00

 

W dniu 30 maja 2018r. (w środę), po ogłoszeniu listy osób przyjętych do Szkoły Podstawowej Jezuitów, w godzinach 15.00-16.30, ODBĘDZIE SIĘ PRZYMIARKA ORAZ ZAMÓWIENIA MUNDURKÓW SZKOLNYCH.

Dla uczniów “zerówki” przewidziane są koszulki polo w cenie 35 zł. Zapraszamy także do przymiarki 30 maja 2018 (w środę).

Cennik 

Wprasowanka

Ponieważ mundurki są opłacane z góry, przy składaniu zamówienia, prosimy by Rodzice byli przygotowani finansowo.
Odbiór strojów szkolnych odbędzie się w szkole, we wtorek 21 sierpnia ,  w  godz. 15.00-16.00.

 

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej Jezuitów w Gdyni trwa.

Oferta edukacyjna 2018/2019
Dokumenty rekrutacyjne
Opłaty
Terminarz rekrutacji
Cennik mundurków

Jeśli rozważacie Państwo możliwość posłania Waszego dziecka do naszej szkoły, zachęcamy do kontaktu z nami przez poniższy adres e-mail.

W odpowiedzi skontaktujemy się z Państwem udzielając wszelkich informacji oraz chętnie zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami. Taka wymiana informacji także pomoże nam, jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych przyszłych uczniów. Osoby, które skontaktują się z nami, będą informowane na bieżąco o postępach prac nad tworzeniem naszej szkoły.
E-mail: podstawowa@jezuici.edu.pl

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1