Spacer wirtualny

Fajna szkoła z basenem – zaplecze Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni

Nasz prywatny Zespół Szkół Jezuitów to nie tylko profesjonalna, przyjazna dziecku, kadra nauczycielska. To także bogate wyposażenie, które sprzyja integralnemu rozwojowi ucznia i pozwala na szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Wielkim atutem naszej placówki jest budynek szkoły, który powstał niecałe 20 lat temu. Składa się on z czterech poziomów, na których jest rozmieszczonych 26 sal lekcyjnych i pracowni. Na każdym poziomie znajduje się też przestronny, jasny hol.

Ponadto w naszej szkole znajdziesz:

  • dużą aulą szkolną,
  • bibliotekę z czytelnią,
  • świetlicę z dostępem do sal lekcyjnych,
  • gabinet lekarski ze stale obecną w nim pielęgniarką,
  • 8 szatni,
  • boisko szkolne,
  • parking,

Nasza prywatna szkoła katolicka zwraca uwagę nie tylko na rozwój duchowy, ale także aktywność fizyczną. Do budynku placówki przylega Centrum Sportowe u Jezuitów wyposażone w basen, dużą salę gimnastyczną oraz saunę, z których korzystają wszyscy nasi uczniowie. Chcącym się posilić w trakcie całego dnia pilnej nauki proponujemy skorzystanie ze szkolnego barku oferującego ciepłe oraz zimne posiłki. Ponadto, w przypadku uczniów na etapie edukacji wczesnoszkolnej jest możliwość skorzystania z płatnego cateringu w postaci ciepłych, zdrowych posiłków z dobrej jakości składników.

Zespół Szkół Jezuitów jest częścią dużego kompleksu dzieł zakonu jezuitów znajdującego się na Wzgórzu św. Stanisława Kostki, które mieści dodatkowo parafię, dom rekolekcyjny oraz dom formacji dla nowicjuszy jego imienia. Ułatwia to uczniom dostęp do jezuickich duchownych, z którymi mogą porozmawiać na temat spraw związanych z duchowością oraz pedagogiką ignacjańską i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

Nasi partnerzy

gdfalm e1552910617728 Zaplecze
pkt logo Zaplecze
Logo IRS Zaplecze
semeko logo Zaplecze
plywalnia Zaplecze
logo arrupe Zaplecze
jezuici logo Zaplecze