Spacer wirtualny

Rekrutacja do Zespołu Szkół Jezuitów

Zespół Szkół Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Gdyni to prywatna, nowoczesna szkoła katolicka czerpiąca inspiracje z wielowiekowej tradycji nauczania jezuickiego. Do naszych atutów należą interesujące, często niestandardowe metody nauczania, przyjazna dziecku kadra nauczycielska oraz duże, bogato wyposażone zaplecze.

Na co dzień realizujemy idee pedagogiki ignacjańskiej, która rozwija się od czasów założenia zakonu przez św. Ignacego Loyolę w XVI wieku. Oznacza to, że dbamy o pełny rozwój intelektualny ucznia według zdolności danych mu przez Boga, jak też integralny rozwój osoby prowadzący do działania przenikniętego duchem Jezusa Chrystusa. Naszą domeną jest szybkie i skuteczne odpowiadanie na wymagania systemu edukacji oraz spójny system wychowawczy. Pomagamy precyzować i rozwijać umiejętności zgodnie z możliwościami ucznia, a jednocześnie uczyć go zdolności krytycznego myślenia i odpowiedzialności za siebie oraz swoje otoczenie Edukacja w naszej szkole jest ukierunkowana na formowanie odważnych i odpowiedzialnych osób, które będą rozwijać pozytywne elementy obecne w życiu człowieka i zmieniać to, co nie jest w nim dobre. Ponadto proponujemy bogatą ofertę projektów edukacyjnych, w tym udział w licznych konkursach naukowych oraz w programy polsko – hiszpańskiej wymiany młodzieży.

Zarówno wszystkie dzieci, jak i ich rodziców zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji do naszej szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Zapraszamy w nasze mury!

Nasi partnerzy

%name Rekrutacja
%name Rekrutacja
%name Rekrutacja
%name Rekrutacja
%name Rekrutacja
%name Rekrutacja
%name Rekrutacja