I edycja Wojewódzkiego konkursu na komiks
inspirowany malarstwem artystów hiszpańskojęzycznych „KOMIcasso”
(czyli reaktywacja konkursu „Malarze hiszpańskojęzyczni i ich dzieła” w nowej odsłonie)
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas VI, VII i VIII Szkół Podstawowych z województwa pomorskiego do wzięcia udziału w edycji Wojewódzkiego konkursu „KOMIcasso”.

Zasady konkursu
Stwórz komiks zainspirowany podanymi w regulaminie dziełami artystów hiszpańskojęzycznych.
Możesz go stworzyć na trzy różne sposoby i zgłosić w odpowiednich kategoriach:
· GENEZA OBRAZU (historia o tym, jak powstał dany obraz),
· INSPIRACJA (komiks zainspirowany danym dziełem),
dostarcz do siedziby naszej szkoły przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni do dnia 16 maja 2022r.

PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU!

Nasz adres:
Zespół Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
ul. Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia

Finał konkursu:
Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 8 czerwca 2022r. o godz. 14.00 (w zależności od sytuacji pandemicznej forma zostanie ustalona później).
Osobodpowiedzialna:
Barbara Malinowska, e-mail: barbara.malinowska@jezuici.edu.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Organizatorzy konkursu
Barbara Malinowska