Skip to content

Najlepsza szkoła w Trójmieście – Nasze sukcesy

Edukacja w duchu jezuickim służy wychowywaniu osoby odpowiedzialnej, otwartej na innych ludzi i świat, gotowej do działania oraz posiadającej dużą wiedzę z różnych dziedzin. Dowodem na to jest udział uczniów naszej prywatnej szkoły podstawowej w licznych konkursach naukowych, artystycznych, a także zawodach sportowych, gdzie często zajmują wysokie miejsca i zdobywają wyróżnienia. Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną i zapisz swoje dziecko do Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni!

2021/2022

Kuratoryjny Wojewódzki Konkurs Historyczny

• finalista – Dominik Nowakowski z klasy 8  Szkoły Podstawowej Jezuitów

Wojewódzki Metropolitarny Konkurs Wiedzy Biblijnej im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda

Sukcesy w dziedzinie plastyki

• 1 miejsce –  Julia Kleina z klasy 6  Szkoły Podstawowej Jezuitów – Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Komiks Inspirowany Twórczością Malarzy Hiszpańskojęzycznych KOMIcasso
  • 1 miejsce – Franciszek Warchoł, Joanna Puchała, Zuzanna Witkowska z klasy 2b Szkoły Podstawowej Jezuitów – Gdyński Konkurs Plastyczny Gdynia Malowana Kwiatami
  • laureat – Aleksander Kwiecień z klasy 2b Szkoły Podstawowej Jezuitów – II Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanocny koszyczek”

• laureat – Adam Ciepliński kl. 2b – 2 miejsce w województwie pomorskim w XIII edycji

Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny „Marzenia do spełnienia”

• laureat – Oliwier Bochiński kl. 3a – 2 miejsce w kategorii klas trzecich

Powiatowy Konkurs Plastyczny o Tematyce Biblijnej „Ewangelia wg. św. Jana”

• finalistka – Dominika Załęska z klasy 4 Szkoły Podstawowej Jezuitów

Ogólnopolski Konkurs informatyczny „ORZEŁ”

• II miejsce – reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej Jezuitów

Finał Drużynowych Mistrzostw Gdyni  Tenisa Stołowego Chłopców/ rocznik 2007 i młodsi

VIII Turniej Maszyn Wodnych

• Uczennice kl. 8 SPJ Marcelina Samula i Anna Ożga zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach szkół podstawowych w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

Sukcesy w dziedzinach lekkoatletycznych:

• Tymoteusz Zeszutek z kl. 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów w II Rzucie Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Gdyni zajął II miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3.30

Sukces w dziedzinie judo:

• II miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo w październiku 2018 roku zdobył Cezar Herbasz z kl. 6 a SPJ

Sukcesy w dziedzinie tańca:

• Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow wygrała dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii duety jazz i formacja modern
  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow w czerwcu 2018 wygrała trzy srebrne medale na Mistrzostwach Europy w Tańcu Nowoczesnym
  • I miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w XII OTTS Latino Caffe CUP w kategorii 10-11F zajęła Maja Drzymalska z kl. V SPJ

• Natasza Tarnawska uczennica z klasy 4  Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęła II miejsce w regatach ERGO Hestia EuroChallenge w klasie O’pen Skiff w Sopocie
  • Konrad Machura z kl. 8 b SPJ zdobył I miejsce w Mistrzostwach Europy na desce w klasie techno 293 do lat 15

• Julka Schmidt z kl. 3b GJ i Pola Szmidt z kl. 8b SPJ startując w Team POL 2 w w Drużynowym Pucharze Europy w Berlinie z OPTI CWM zajęły  IV miejsce

Konkurs Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”

•  Łamaczki serc z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów: Maja Drzymalska, Amelia Kowalewska, Oliwia Skrzypek i Maja Reszka otrzymały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni

2017/2018

Sukces w dziedzinie tańca sportowego 21-22.04.:

• I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej GRAND PRIX POLSKI w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zajęła Maja Drzymalska z kl. IV SPJ

Biegi Gdyńskie 17.03.2018

• II miejsce  – Marcelina Borkowska z klasy 6a SPJ, w kategorii: rocznik 2005-2006, na dystansie 1250 m, czas 4 minuty i 21 sekund

Ogólnopolski Konkurs Filmów Krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”

W piątek, 15 grudnia, w warszawskim kinie Elektronik, odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu filmów krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”, organizowanego przez Biuro Radcy d/s edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Krzysztof Berndt, Zofia Mazur, Marcelina Samula, Marcin Stankiewicz i Oktawia Szymańska, uczniowie kl. VIIa Szkoły Podstawowej Jezuitów z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni, jako zespół “Pintores”, pod opieką pani Barbary Malinowskiej, zostali finalistami w kategorii kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjów.

Gratulujemy!

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

• III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta z GJ i SPJ:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy GJ i SPJ: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz