• finalistka – Matylda Wiśniewska z klasy 7  Szkoły Podstawowej Jezuitów
  • finalistka – Weronika Góralczyk z klasy 3 b Gimnazjum Jezuitów

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

VIII Turniej Maszyn Wodnych

• Uczennice kl. 8 SPJ Marcelina Samula i Anna Ożga zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach szkół podstawowych w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim
  • Uczennice kl. 2 OLJ Blanka Piotrowicz, Julia Trznadel, Milena Żbikowska zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach licealistów w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

Aleksandra Gryzik stypendystką Prezesa Rady Ministrów

• Nasza uczennica Aleksandra Gryzik z klasy III b Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów w dniu 28 listopada 2018 otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawanego najlepszym uczniom z danych szkół.

Olimpiada Wiedzy o Mediach

• finalistka – Małgorzata Rutkowska z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów

Odyseja Umysłu

• Olga Kamińska i Blanka Piotrowicz z Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów wraz ze swoją drużyną zajęły 3 miejsce w 40. Finałach Światowych Odysei Umysłu w USA

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

•  Dominika Otczyk z klasy 2 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni
  • Anna Stawicka z klasy 3 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni

Konkurs Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”

•  Łamaczki serc z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów: Maja Drzymalska, Amelia Kowalewska, Oliwia Skrzypek i Maja Reszka otrzymały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni

Sukcesy w dziedzinach lekkoatletycznych:

• Tymoteusz Zeszutek z kl. 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów w II Rzucie Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Gdyni zajął II miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3.30

Sukcesy w dziedzinie judo:

• II miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo w październiku 2018 roku zdobył Cezar Herbasz z kl. 6 a SPJ

Sukcesy w dziedzinie tańca:

• Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow wygrała dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii duety jazz i formacja modern
  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow w czerwcu 2018 wygrała trzy srebrne medale na Mistrzostwach Europy w Tańcu Nowoczesnym
  • I miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w XII OTTS Latino Caffe CUP w kategorii 10-11F zajęła Maja Drzymalska z kl. V SPJ

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

• Natasza Tarnawska z klasy 4  Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęła II miejsce w regatach ERGO Hestia EuroChallenge w klasie O’pen Skiff w Sopocie
  • Konrad Machura z kl. 8 b SPJ zdobył I miejsce w Mistrzostwach Europy na desce w klasie techno 293 do lat 15
  • Julka Schmidt z kl. 3b GJ i Pola Szmidt z kl. 8b SPJ startując w Team POL 2 w w Drużynowym Pucharze Europy w Berlinie z OPTI CWM zajęły  IV miejsce
  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął III miejsce w kategorii seniorów i I miejsce w kategorii młodzieżowca w Mistrzostwach Polski Seniorów w klasie olimpijskiej, w Gdańsku, w dniach 28-30.09.2018
  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata World Sailing

2017/2018

Sukces w dziedzinie hokeja na lodzie 02.05.:

• Finalista Mistrzostw Polski w kategorii “Młodzik – Jan Wardzyński z kl. II b GJ

Sukces w dziedzinie tańca sportowego 21-22.04.:

• I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej GRAND PRIX POLSKI w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zajęła Maja Drzymalska z kl. IV SPJ

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

•  Natalia Siemiętkowska z klasy III A  gimnazjum zajęła II miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni.

• II miejsce w III Międzynarodowym Turnieju KYOKUSHIN IKO w kategorii KUMITE w Białymstoku 02.06.2018
  • III miejsce w Mistrzostwach Karate KYOKUSHIN Makroregionu Zachodniego oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli 10.03.2018, w konkurencji Kumite Juniorów Młodszych

• III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

Sukcesy artystyczne:

• W piątek, 15 grudnia, w warszawskim kinie Elektronik, odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu filmów krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”, organizowanego przez Biuro Radcy d/s edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Krzysztof Berndt, Zofia Mazur, Marcelina Samula, Marcin Stankiewicz i Oktawia Szymańska, uczniowie kl. VIIa Szkoły Podstawowej Jezuitów z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni, jako zespół “Pintores”, pod opieką pani Barbary Malinowskiej, zostali finalistami w kategorii kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjów.

A oto nasz zwycięski film, “El cuadro perdido”:

Link do naszego hiszpańskiego bloga: Finalistas del concurso “No te cortes”