Spacer wirtualny

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalistka – Matylda Wiśniewska z klasy 7  Szkoły Podstawowej Jezuitów
  • finalistka – Weronika Góralczyk z klasy 3 b Gimnazjum Jezuitów

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

  • finalistka – Weronika Góralczyk z klasy 3 b Gimnazjum Jezuitów

 

VIII Turniej Maszyn Wodnych

  • Uczennice kl. 8 SPJ Marcelina Samula i Anna Ożga zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach szkół podstawowych w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim
  • Uczennice kl. 2 OLJ Blanka Piotrowicz, Julia Trznadel, Milena Żbikowska zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach licealistów w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

 

Aleksandra Gryzik stypendystką Prezesa Rady Ministrów

  • Nasza uczennica Aleksandra Gryzik z klasy III b Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów w dniu 28 listopada 2018 otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawanego najlepszym uczniom z danych szkół.

 

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  • finalistka – Małgorzata Rutkowska z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów

 

Odyseja Umysłu

  • Olga Kamińska i Blanka Piotrowicz z Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów wraz ze swoją drużyną zajęły 3 miejsce w 40. Finałach Światowych Odysei Umysłu w USA

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  •  Dominika Otczyk z klasy 2 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni
  • Anna Stawicka z klasy 3 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni

 

Konkurs Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”

  •  Łamaczki serc z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów: Maja Drzymalska, Amelia Kowalewska, Oliwia Skrzypek i Maja Reszka otrzymały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni 

 

Sukcesy w dziedzinach lekkoatletycznych:

  • Tymoteusz Zeszutek z kl. 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów w II Rzucie Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Gdyni zajął II miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3.30

 

Sukcesy w dziedzinie judo:

  • II miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo w październiku 2018 roku zdobył Cezar Herbasz z kl. 6 a SPJ 

 

Sukcesy w dziedzinie tańca:

  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow wygrała dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii duety jazz i formacja modern
  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow w czerwcu 2018 wygrała trzy srebrne medale na Mistrzostwach Europy w Tańcu Nowoczesnym
  • I miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w XII OTTS Latino Caffe CUP w kategorii 10-11F zajęła Maja Drzymalska z kl. V SPJ

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Natasza Tarnawska z klasy 4  Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęła II miejsce w regatach ERGO Hestia EuroChallenge w klasie O’pen Skiff w Sopocie
  • Konrad Machura z kl. 8 b SPJ zdobył I miejsce w Mistrzostwach Europy na desce w klasie techno 293 do lat 15
  • Julka Schmidt z kl. 3b GJ i Pola Szmidt z kl. 8b SPJ startując w Team POL 2 w w Drużynowym Pucharze Europy w Berlinie z OPTI CWM zajęły  IV miejsce
  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął III miejsce w kategorii seniorów i I miejsce w kategorii młodzieżowca w Mistrzostwach Polski Seniorów w klasie olimpijskiej, w Gdańsku, w dniach 28-30.09.2018
  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata World Sailing

 

 

2017/2018

Sukces w dziedzinie hokeja na lodzie 02.05.:

  • Finalista Mistrzostw Polski w kategorii “Młodzik – Jan Wardzyński z kl. II b GJ

Sukces w dziedzinie tańca sportowego 21-22.04.:

  • I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej GRAND PRIX POLSKI w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zajęła Maja Drzymalska z kl. IV SPJ

 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  •  Natalia Siemiętkowska z klasy III A  gimnazjum zajęła II miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni.

 

Wojewódzki Konkurs z Matematyki

  • finalista – Filip Szczygielski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Fizyki 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Historii 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego 

  • finalistka – Monika Michalska z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

  • laureatka – Barbara Midziak z klasy III  A gimnazjum

 

Sukcesy Maksymiliana Wakczaka z kl II b GJ w dziedzinie karate:

  • II miejsce w III Międzynarodowym Turnieju KYOKUSHIN IKO w kategorii KUMITE w Białymstoku 02.06.2018
  • III miejsce w Mistrzostwach Karate KYOKUSHIN Makroregionu Zachodniego oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli 10.03.2018, w konkurencji Kumite Juniorów Młodszych
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży we Włocławku, w kategorii Kumite młodzicy – 45 kg
  •  I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup w Ostródzie, w kategorii M:12-14 lat do 45 kg

 

 

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Polski Związek Żeglarstwa powołał Julię Schmidt, uczennicę klasy II b GJ, do Kadry Narodowej na rok 2018 w klasie Optimist

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

 

Sukcesy artystyczne:

  • W piątek, 15 grudnia, w warszawskim kinie Elektronik, odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu filmów krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”, organizowanego przez Biuro Radcy d/s edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Krzysztof Berndt, Zofia Mazur, Marcelina Samula, Marcin Stankiewicz i Oktawia Szymańska, uczniowie kl. VIIa Szkoły Podstawowej Jezuitów z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni, jako zespół “Pintores”, pod opieką pani Barbary Malinowskiej, zostali finalistami w kategorii kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjów.

    A oto nasz zwycięski film, “El cuadro perdido”:

    Link do naszego hiszpańskiego bloga: Finalistas del concurso “No te cortes”

    Gratulujemy!

 

XXII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • wyróżnienie – Inez Żuk z klasy I liceum

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • laureatka – Diana Dobkowicz z klasy III liceum

 

Zawody lekkoatletyczne dla gimnazjum

  • III miejsce w skosku wzwyż – Klaudia Margol

 

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Czytam wszędzie… w Gdyni”

  • III miejsce – Kaja Tanaś z klasy II A gimnazjum

 

Mistrzostwa Gdyni w sztafetach pływackich

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym:
    Klaudia Margol, Małgorzata Borzycka, Anna Stefaniak, Kaja Tanaś, Natalia Kamińska, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk i Karolina Szyszkin.

 

Sukcesy naszych uczniów w Mistrzostwach Gdyni w pływaniu

W dniach 15-16 lutego 2017 nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesów w zawodach pływackich, zdobywając miejsca na podium:

  • I miejsce w konkurencji na 50 m stylem grzbietowym zdobyła Klaudia Margol,
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobyła Małgorzata Borzycka,
  • III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym zajęła Natalia Kamińska,
  • I miejsce w konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym wywalczył Oskar Hewelt!
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym zdobył Filip Warpechowski

 

Agata Rutkowska ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • nasza uczennica Agata Rutkowska z klasy 2b liceum zdobyła Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

 

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych ¡Olé!

  • III miejsce zajęli uczniowie klas II naszego liceum – Klaudia Ksionek, Agata Rutkowska i Maciej Orlecki – konkurs był organizowany przez Gdańskie Liceum Autonomiczne.

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1