Spacer wirtualny

Najlepsza szkoła w Trójmieście – Nasze sukcesy

Edukacja w duchu jezuickim służy wychowywaniu osoby odpowiedzialnej, otwartej na innych ludzi i świat, gotowej do działania oraz posiadającej dużą wiedzę z różnych dziedzin. Dowodem na to jest udział uczniów naszej prywatnej szkoły podstawowej w licznych konkursach naukowych, artystycznych, a także zawodach sportowych, gdzie często zajmują wysokie miejsca i zdobywają wyróżnienia. Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną i zapisz swoje dziecko do Zespołu Szkół Jezuitów, w Gdyni!

2019/2020

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

  • laureatka – Matylda Wiśniewska z klasy 8  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gdyni

  • finalista – Dominik Nowakowski z klasy 6  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki – IV Turniej na Zamku

  • finalistka – Dominika Załęska z klasy 4 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Ogólnopolski Konkurs informatyczny “ORZEŁ”

  • laureat – Gabriel Jazdończyk z klasy 7 Szkoły Podstawowej Jezuitów zajął IV miejsce w Polsce

 

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Ręcznej Chłopców – Igrzyska Dzieci

  • IV miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Mistrzostwa Gdyni Rejonu Śródmieście Tenisa Stołowego Chłopców

  • I i II miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Mistrzostwa Gdyni Rejonu Śródmieście Tenisa Stołowego Dziewcząt

  • II miejsce – reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Finał Drużynowych Mistrzostw Gdyni  Tenisa Stołowego Chłopców/ rocznik 2007 i młodsi

  • III miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny KANGUR

  • wyróżnienie – Nikol Kwiecień z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Międzyszkolny Multitest z języka polskiego

  • laureatka – Matylda Wiśniewska z klasy 8 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Pomorski Turniej Szachowy online

  • X miejsce na 190 uczniów z klas I-III z województwa pomorskiego zajął Krystian Wons z klasy I Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Regaty Konstytucyjne Charzykowy 2020 – II miejsce -Natasza Tarnawska uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

2018/2019

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalistka – Matylda Wiśniewska z klasy 7  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

VIII Turniej Maszyn Wodnych

  • Uczennice kl. 8 SPJ Marcelina Samula i Anna Ożga zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach szkół podstawowych w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

 

Sukcesy w dziedzinach lekkoatletycznych:

  • Tymoteusz Zeszutek z kl. 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów w II Rzucie Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Gdyni zajął II miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3.30

 

Sukces w dziedzinie judo:

  • II miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo w październiku 2018 roku zdobył Cezar Herbasz z kl. 6 a SPJ 

IMG 9673 300x300 Nasze sukcesy

Sukcesy w dziedzinie tańca:

  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow wygrała dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii duety jazz i formacja modern
  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow w czerwcu 2018 wygrała trzy srebrne medale na Mistrzostwach Europy w Tańcu Nowoczesnym
  • I miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w XII OTTS Latino Caffe CUP w kategorii 10-11F zajęła Maja Drzymalska z kl. V SPJ

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Natasza Tarnawska uczennica z klasy 4  Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęła II miejsce w regatach ERGO Hestia EuroChallenge w klasie O’pen Skiff w Sopocie
  • Konrad Machura z kl. 8 b SPJ zdobył I miejsce w Mistrzostwach Europy na desce w klasie techno 293 do lat 15

44971979 1318568268280309 8604629904207642624 o 300x200 Nasze sukcesy

  • Julka Schmidt z kl. 3b GJ i Pola Szmidt z kl. 8b SPJ startując w Team POL 2 w w Drużynowym Pucharze Europy w Berlinie z OPTI CWM zajęły  IV miejsce

 

Konkurs Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”

  •  Łamaczki serc z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów: Maja Drzymalska, Amelia Kowalewska, Oliwia Skrzypek i Maja Reszka otrzymały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni 

 

2017/2018

Sukces w dziedzinie tańca sportowego 21-22.04.:

  • I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej GRAND PRIX POLSKI w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zajęła Maja Drzymalska z kl. IV SPJ

 

Biegi Gdyńskie 17.03.2018

  • II miejsce  – Marcelina Borkowska z klasy 6a SPJ, w kategorii: rocznik 2005-2006, na dystansie 1250 m, czas 4 minuty i 21 sekund

 

Ogólnopolski Konkurs Filmów Krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”

W piątek, 15 grudnia, w warszawskim kinie Elektronik, odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu filmów krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”, organizowanego przez Biuro Radcy d/s edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Krzysztof Berndt, Zofia Mazur, Marcelina Samula, Marcin Stankiewicz i Oktawia Szymańska, uczniowie kl. VIIa Szkoły Podstawowej Jezuitów z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni, jako zespół “Pintores”, pod opieką pani Barbary Malinowskiej, zostali finalistami w kategorii kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjów.

A oto nasz zwycięski film, “El cuadro perdido”: https://www.youtube.com/watch?v=cv2plVAQGGw

Gratulujemy!

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta z GJ i SPJ:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy GJ i SPJ: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

Nasi partnerzy

%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy