Spacer wirtualny

Najlepsza szkoła w Trójmieście – Nasze sukcesy

Edukacja w duchu jezuickim służy wychowywaniu osoby odpowiedzialnej, otwartej na innych ludzi i świat, gotowej do działania oraz posiadającej dużą wiedzę z różnych dziedzin. Dowodem na to jest udział uczniów naszej prywatnej szkoły podstawowej w licznych konkursach naukowych, artystycznych, a także zawodach sportowych, gdzie często zajmują wysokie miejsca i zdobywają wyróżnienia. Zapoznaj się z naszą ofertą edukacyjną i zapisz swoje dziecko do Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni!

 

2020/2021

Sukcesy w dziedzinie SZACHY

  • laureat – Krystian Wons kl. 2a – 1 miejsce w Międzywojewódzkich Rozgrywkach Szachowych Młodzików
  • laureat – Krystian Wons kl. 2a – 1 miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w kategorii chłopcy do lat 8

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

  • laureat – Tadeusz Burda kl. 1b – 1 miejsce w województwie pomorskim
  • laureat – Aleksander Kwiecień kl. 1b – 3 miejsce w województwie pomorskim

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik

  • laureat – Mikołaj Brzozowski kl. 2b – 2 miejsce w województwie pomorskim w XIV edycji
  • laureat – Wojciech Żywna kl. 2b – 2 miejsce w województwie pomorskim w XIII edycji
  • laureat – Adam Ciepliński kl. 2b – 2 miejsce w województwie pomorskim w XIII edycji

 

Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny “Marzenia do spełnienia”

  • laureat – Oliwier Bochiński kl. 3a – 2 miejsce w kategorii klas trzecich

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny o Tematyce Biblijnej “Ewangelia wg. św. Jana”

  • laureatka – Pola Andrzejczyk kl. 1a – 2 miejsce w kategorii klas pierwszych

 

2019/2020

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

  • laureatka – Matylda Wiśniewska z klasy 8  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gdyni

  • finalista – Dominik Nowakowski z klasy 6  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki – IV Turniej na Zamku

  • finalistka – Dominika Załęska z klasy 4 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Ogólnopolski Konkurs informatyczny “ORZEŁ”

  • laureat – Gabriel Jazdończyk z klasy 7 Szkoły Podstawowej Jezuitów zajął IV miejsce w Polsce

 

Powiatowe Mistrzostwa Gdyni w Piłce Ręcznej Chłopców – Igrzyska Dzieci

  • IV miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Mistrzostwa Gdyni Rejonu Śródmieście Tenisa Stołowego Chłopców

  • I i II miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Mistrzostwa Gdyni Rejonu Śródmieście Tenisa Stołowego Dziewcząt

  • II miejsce – reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Finał Drużynowych Mistrzostw Gdyni  Tenisa Stołowego Chłopców/ rocznik 2007 i młodsi

  • III miejsce – reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny KANGUR

  • wyróżnienie – Nikol Kwiecień z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Międzyszkolny Multitest z języka polskiego

  • laureatka – Matylda Wiśniewska z klasy 8 Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Pomorski Turniej Szachowy online

  • X miejsce na 190 uczniów z klas I-III z województwa pomorskiego zajął Krystian Wons z klasy I Szkoły Podstawowej Jezuitów 

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Regaty Konstytucyjne Charzykowy 2020 – II miejsce -Natasza Tarnawska uczennica klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

2018/2019

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalistka – Matylda Wiśniewska z klasy 7  Szkoły Podstawowej Jezuitów

 

VIII Turniej Maszyn Wodnych

  • Uczennice kl. 8 SPJ Marcelina Samula i Anna Ożga zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach szkół podstawowych w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

 

Sukcesy w dziedzinach lekkoatletycznych:

  • Tymoteusz Zeszutek z kl. 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów w II Rzucie Halowych Mistrzostw Lekkoatletycznych w Gdyni zajął II miejsce w biegu na 1000 m z czasem 3.30

 

Sukces w dziedzinie judo:

  • II miejsce w XXVI Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Judo w październiku 2018 roku zdobył Cezar Herbasz z kl. 6 a SPJ 

IMG 9673 300x300 Nasze sukcesy

Sukcesy w dziedzinie tańca:

  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow wygrała dwa złote medale na Mistrzostwach Polski w Tańcu Nowoczesnym, w kategorii duety jazz i formacja modern
  • Oliwia Skrzypek z kl. V SPJ wraz z formacją Shadow w czerwcu 2018 wygrała trzy srebrne medale na Mistrzostwach Europy w Tańcu Nowoczesnym
  • I miejsce w Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS w XII OTTS Latino Caffe CUP w kategorii 10-11F zajęła Maja Drzymalska z kl. V SPJ

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Natasza Tarnawska uczennica z klasy 4  Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęła II miejsce w regatach ERGO Hestia EuroChallenge w klasie O’pen Skiff w Sopocie
  • Konrad Machura z kl. 8 b SPJ zdobył I miejsce w Mistrzostwach Europy na desce w klasie techno 293 do lat 15

44971979 1318568268280309 8604629904207642624 o 300x200 Nasze sukcesy

  • Julka Schmidt z kl. 3b GJ i Pola Szmidt z kl. 8b SPJ startując w Team POL 2 w w Drużynowym Pucharze Europy w Berlinie z OPTI CWM zajęły  IV miejsce

 

Konkurs Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”

  •  Łamaczki serc z klasy 5 Szkoły Podstawowej Jezuitów: Maja Drzymalska, Amelia Kowalewska, Oliwia Skrzypek i Maja Reszka otrzymały wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki “Europa da się lubić, Europa da się śpiewać”, który odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdyni 

 

2017/2018

Sukces w dziedzinie tańca sportowego 21-22.04.:

  • I miejsce w Mistrzostwach Polski Północnej GRAND PRIX POLSKI w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi zajęła Maja Drzymalska z kl. IV SPJ

 

Biegi Gdyńskie 17.03.2018

  • II miejsce  – Marcelina Borkowska z klasy 6a SPJ, w kategorii: rocznik 2005-2006, na dystansie 1250 m, czas 4 minuty i 21 sekund

 

Ogólnopolski Konkurs Filmów Krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”

W piątek, 15 grudnia, w warszawskim kinie Elektronik, odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu filmów krótkometrażowych o tematyce hiszpańskiej “No te cortes”, organizowanego przez Biuro Radcy d/s edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Krzysztof Berndt, Zofia Mazur, Marcelina Samula, Marcin Stankiewicz i Oktawia Szymańska, uczniowie kl. VIIa Szkoły Podstawowej Jezuitów z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni, jako zespół “Pintores”, pod opieką pani Barbary Malinowskiej, zostali finalistami w kategorii kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej i Gimnazjów.

A oto nasz zwycięski film, “El cuadro perdido”: https://www.youtube.com/watch?v=cv2plVAQGGw

Gratulujemy!

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta z GJ i SPJ:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy GJ i SPJ: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

Nasi partnerzy

%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
%name Nasze sukcesy
Skip to content

adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort gebze escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort marmaris escort bodrum escort alanya escort side escort konyaaltı escort muratpaşa escort manavgat escort çeşme escort sincan escort çankaya escort keçiören escort mamak escort etimesgut escort buca escort konak escort karabağlar escort bornova escort karşıyaka escort bayraklı escort alsancak escort ataşehir escort pendik escort maltepe escort kartal escort kadıköy escort görükle escort atakum escort ayvalık escort mersin escort mezitli escort pozcu escort deutsche escort berlin escort düsseldorf escort hamburg escort münchen escort stuttgart escort berlin escort düsseldorf escort hamburg escort münchen escort stuttgart escort deutsche escort köln escort