II Festiwal Filmowy na Wzgórzu Stanisława Kostki Kostkary 2024

Mamy przyjemność ogłosić drugi w historii naszej szkoły konkurs filmowy pt. Kostkary 2024. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy uczniowie naszej szkoły, zarówno indywidualnie, jak i w zespołach czy klasach. Konkurs polega na nakręceniu filmu krótkometrażowego i zgłoszenie go do jednej z wymienionych niżej kategorii:

KONKURS FILMOWY DLA KLAS
(oddział przedszkolny i klasy I-VI SPJ – opcjonalnie, klasy VII-VIII SPJ oraz klasy OLJ – obowiązkowo)
KONKURS FILMOWY DLA KLAS SPJ i OLJ
– klasy VII-VIII SPJ oraz klasy I-III OLJ – obowiązkowo
– oddział przedszkolny, klasy I-VI SPJ i IV OLJ – opcjonalnie
Film krótkometrażowy (od 3 do 10 minut), którego motywem przewodnim będzie szkoła (życie szkolne) zgodnie z wylosowanym gatunkiem filmowym dla danej klasy

KONKURS FILMÓW REKLAMOWYCH (jeden uczestnik lub zespół uczniów ZSJ):
Konkurs filmów reklamowych związanych z życiem szkoły (od 0.5 do 3 minut)

WYNIKI LOSOWANIA GATUNKÓW KONKURSU FILMOWEGO DLA KLAS:
4a SPJ – film dokumentalny
4b SPJ – thriller
4c SPJ – film fantasy
5a SPJ – komedia
6a SPJ – horror
7a SPJ – kryminał
8a SPJ – film przygodowy

Ia OLJ – film akcji
Ib OLJ – film science-fiction
IIa OLJ – horror
IIb OLJ – dramat
IIIa OLJ – horror

Filmy należy dostarczyć do dnia 22 stycznia 2024 r. do pana Juana Perez Orty w formacie avi, mp4 lub mkv. W razie jakichkolwiek pytań prosimy zgłaszać się do pana profesora lub pani Barbary Malinowskiej.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie szkoły w ogłoszeniach i w dokumentach do pobrania.

Serdecznie zapraszamy do udziału!