27 kwietnia 2018 uroczyście pożegnaliśmy klasy III OLJ. Przy tej okazji wyróżnieni zostali uczniowie, którzy zakończyli edukację z najwyższą średnią, zarówno z klasy pani Profesor Hanny Góralczyk, jak i z klasy pana Profesora Jarosława Włocha:
Jaśmina Kowalczyk,
Mateusz Błaszczyk,
Barbara Bednarczyk,
Klaudia Ksionek,
Agata Adamska,
Igor Wołoszyk,
Agata Rutkowska,
Anna Kasprzak,
Paulina Marczak.
Nagrodzone zostały dwie uczennice, które najpiękniej realizowały hasło „Być dla innych, kochać i służyć we wszystkim”: Agat Adamska i Klaudia Kisionek
Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy godnie reprezentowali poczet sztandarowy, przy okazji różnych uroczystości: Mateusz Błaszczyk, Klaudia Ksionek, Barbara Bednarczyk, Aleksandra Marcinowska, Jakub Bullmann, Agata Rutkowska, Paulina Banaszkiewicz, Anna Kasprzak.
Podziękowanie za służbę liturgiczną otrzymał Mateusz Miernikiewicz a dyplom za udział w szkolnej scholi wręczono Marcie Popiołkiewicz.
Wielkie podziękowania kierowano do rodziców, którzy w szczególny sposób pracowali na rzecz szkoły – do Pani Joanny Sawickiej-Bullmann, Pani Małgorzaty Bober, Państwa Agnieszki i Grzegorza Błaszczyków, Pani Iwony Jarmakowskiej, Pani Magdaleny Marcinowskiej.
Podziękowaniom i owacjom dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli nie było końca
Naszym drogim maturzystom życzymy powodzenia oraz wszelkiej pomyślności w kolejnych etapach życia!
Autor zdjęć: Hubert Plombon

Autor zdjęć: Hubert Plombon