Spacer wirtualny

Na konsultacje prosimy UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE, za pośrednictwem sekretariatu, najpóźniej na dwa dni przed terminem spotkania (tel. 58 661 61 80).

lp. nazwisko i imię nauczyciela uczeń rodzice
dzień tygodnia godziny dzień tygodnia godziny
1 Alfut Gracjana wtorek 15:45-16:30 piątek 13:55-14:40 
2 Batożyński Kamil środa 14:50-15:35 piątek 16:30-17:15 
3 Bednarczyk Magdalena po umówieniu telefonicznym
4 Bigus Paulina        
5 Bladocha Teresa czwartek 07:10-08:00 środa 09:55-10:30 
6 Dajos Artur piątek 09:00-09:45 piątek 15:30-16:15 
7 Garus Danuta czwartek 16:00-16:45 poniedziałek 16:00-16:45 
8 Gerula-Korbas Małgorzata poniedziałek 15:45-16:30 środa 16:40-17:20 
9 Głuchowska Aleksandra środa 15:00-16:00 czwartek 14:00-15:00 
10 Góralczyk Hanna  poniedziałek 15:45-16:30 czwartek 16:40-17:25 
11 Granatowski Jacek po umówieniu telefonicznym
12 Hałabis Marta czwartek  09:00-09:45 czwartek 14:15-15:00 
13 Has Iwona po umówieniu telefonicznym
14 Hetmańska Hanna środa 15:25-16:10 środa 14:40-15:25 
15 Huzarski Rafał po umówieniu telefonicznym
16 Ignatowska Irmina  wtorek 15:45-16:30 czwartek 15:45-16:30 
17 Jankowska Barbara poniedziałek 07:45-08:30 piątek 18:00 -18:30 
18 Juszczak Paweł poniedziałek 11:00-11:30 wtorek 14:40-14:50 
19 Karmolińska Dominika        
20 Kobus Kasjan poniedziałek 11:55-12:40 piątek 14:50-15:35 
21 Kobus Michał czwartek 15:45-16:30 piątek 15:40-16:20 
22 Kłosińska Katarzyna wtorek 14:30-15:15 wtorek 14:30-15:15 
23 Knitter Donata po umówieniu telefonicznym
24 Leakey Deryl po umówieniu telefonicznym
25 Ławicka Jadwiga        
26 Łuczyńska Katarzyna        
27 Malinowska Barbara piątek 14:40-15:25 poniedziałek 15:40-16:20 
28 Matysiak Aleksandra po umówieniu telefonicznym
29 Miniatorska Aleksandra czwartek 14:40-15:25 czwartek 14:40-15:25 
30 Ochendal Monika piątek 15:30-16:15 piątek 16:15-17:00 
31 Okroj Grażyna wtorek 14:50-15:35 wtorek 15:40-16:20 
32 Okroy Katarzyna po umówieniu telefonicznym
33 Perez Orta Juan Sebastian piątek 14:50-15:35 wtorek 15:40-16:20 
34 Przechadzki Dariusz poniedziałek 13:55-14:40 wtorek 16:30-17:15 
35 Puchała Agnieszka środa 14:50-15:35 piątek 15:00-16:00 
36 Rutkowska Aleksandra poniedziałek 15:35-16:20 poniedziałek 14:50-15:35 
37 Rybaczewska Aleksandra po umówieniu telefonicznym
38 Szuta Agata po umówieniu telefonicznym
39 Szuta Marek wtorek 14:30-15:15 poniedziałek 16:30-17:15 
40 Ślusarska Joanna        
41 Wawrowska Justyna wtorek 13:55-14:40 poniedziałek 14:00-15:00 
42 Wodzińska-Lewczuk Dagmara po umówieniu telefonicznym
43 Wojnowski Grzegorz po umówieniu telefonicznym
44 Wowerka Justyna   wtorek 14:40-15:40 wtorek 14:40-15:40
45 Woynowska-Bendykowska Agata czwartek 14:45- 15:15 czwartek 14:45- 15:15 
46 Zaborowska-Popaszkiewicz Sylwia czwartek 14:50 -15:35 środa 13:50 -14:35 

 

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1