Spacer wirtualny

Na konsultacje prosimy UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE, za pośrednictwem sekretariatu, najpóźniej na dwa dni przed terminem spotkania (tel. 58 661 61 80).

lp. nazwisko i imię nauczyciela uczeń rodzice
dzień tygodnia godziny dzień tygodnia godziny
1 Alfut Gracjana czwartek 15:35-16:20 piątek 13:50-14:35
2 Batożyński Kamil środa 16:00-16:45 piątek 16:00-16:45
3 Bednarczyk Magdalena po umówieniu telefonicznym
4 Bigus Paulina czwartek 16:45-17:30 wtorek 17:00-17:45
5 Bladocha Teresa środa 7:10-8:00 czwartek 9:00-9:45
6 Dolinski Karel czwartek 15:40-16:30 czwartek 16:35-17:25
7 Dajos Artur poniedziałek 16:30-17:15 środa 16:30-17:15
8 Garus Danuta poniedziałek 15:45-16:30 poniedziałek 13:55-14:40
9 Gerula-Korbas Małgorzata piątek 15:45-16:30 wtorek 15:45-16:30
10 Gosiewska Dagmara środa 07:15-08:00 po umówieniu telefonicznym
11 Góralczyk Hanna  poniedziałek 14:50-15:35 piątek 15:50-15:35
12 Hałabis Marta czwartek 08:00-08:45 piątek 16:30-17:15
13 Hetmańska Hanna wtorek 14:40-15:25 wtorek 15:30-16:15
14 Ignatowska Irmina  środa 13:55-14:40 wtorek 16:30-17:15
15 Karmolińska Dominika wtorek 15:40-16:25 poniedziałek 15:40-16:25
16 Kobus Kasjan wtorek 13:00-13:45 środa 14:50-15:35
17 Kobus Michał poniedziałek 15:45-16:30 piątek 15:35-16:20
18 Kłosińska Katarzyna po umówieniu telefonicznym
19 Knitter Donata po umówieniu telefonicznym
20 Łuczyńska Katarzyna poniedziałek 16:20-17:05 poniedziałek 15:35-16:20
21 Malinowska Barbara środa 15:45-16:30 wtorek 14:50-15:35
22 Matysiak Aleksandra po umówieniu telefonicznym
23 Meyer Maria poniedziałek 7:00-7:45 poniedziałek 7:00-7:45
24 Miniatorska Aleksandra środa 13:45-14:20 wtorek 13:45-14:20
25 Ochendal-Szajkowska Monika wtorek 8:15-9:00 wtorek 15:35-16:20
26 Okroj Grażyna środa 14:50-15:35 czwartek 14:00-14:45
27 Perez Orta Juan Sebastian piątek 15:35-16:20 wtorek 14:50-15:35
28 Prątnicka – Olszewska Bożena środa 15:45-16:15 poniedziałek 15:45-16:30
29 Puchała Agnieszka wtorek 14:50-15:35 środa 14:50-15:35
30 Pyzalska Joanna wtorek 15:35-16:20 czwartek 15:35-16:20
31 Rutkowska Aleksandra poniedziałek 15:40-16:25 środa 15:40-16:25
32 Siemieniak – Grzywacz Katarzyna poniedziałek 16:15-17:00 poniedziałek 15:30-16:15
33 Szuta Marek po umówieniu telefonicznym
34 Telejko Elżbieta czwartek 14:50-15:35 czwartek 14:50-5:35
35 o. Wasilewski Czesław SJ po umówieniu telefonicznym
36 Wawrowska Justyna czwartek 15:30-16:15 poniedziałek 16:30-17:00
37 Wieczorek Ilona po umówieniu telefonicznym
38 Wodzińska – Lewczuk Dagmara po umówieniu telefonicznym
39 Wojnowski Grzegorz po umówieniu telefonicznym
40 Wowerka Justyna   wtorek 9:00-9:45 piątek 14:50-15:35
41 Woynowska – Bendykowska Agata czwartek 14:50-15:35 czwartek 14:50-15:35
42 o. Wyzina Artur SJ po umówieniu telefonicznym
43 Zaborowska-Popaszkiewicz Sylwia po umówieniu telefonicznym poniedziałek 15:45-16:30

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1