Social Media and Pandemic

Social Media and Pandemic – to tytuł projektu, w którym uczniowie z klasy 2a OLJ pracują online z uczniami szkół jezuickich z Tomska w Rosji, z Palermo we Włoszech oraz z Malagi w Hiszpanii. Dziś każda z 4 grup pracowała nad swoim tematem:
• Social media shapes today’s political science
• The pandemic influenced the society’s political polarisation.
• Social media and our well-being. How to take care of ourselves in the digital era.
• The role of social media in the pandemic and its influence on job opportunities and perspectives.
Dowiedzieliśmy się jak funkcjonują inne kraje w czasie pandemii oraz wymieniliśmy nasze doświadczenia, ale też uczymy się pracy w środowisku międzynarodowym, gdzie konfrontujemy się z innymi kulturami. Przygotowujemy się też do finałowego spotkanie 11 maja, kiedy każda z grup zaprezentuje efekty swojej pracy 🙂