Zapraszamy serdecznie naszych uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli, pracowników, absolwentów, mieszkańców dzielnicy Działki Leśne oraz wszystkich miłośników kultury na cykl Wieczorów Muzycznych na Wzgórzu św. Stanisława Kostki w Gdyni, organizowanych przez Fundację Magis w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Przyjazna Dzielnica.
Najbliższy koncert inauguracyjny odbędzie się 30 września 2018 r. o godz. 19.00 w kościele parafialnym św. Stanisława Kostki w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.
Wystąpi Orkiestra Symfoniczna Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego  w Gdyni pod batutą Leszka Gołąba.

Współorganizatorami koncertu są: Zespół Szkół Jezuitów oraz Parafia św. Stanisława Kostki w Gdyni.

Wstęp wolny!