Mikołajki u Jezuitów online

W sobotę 5 grudnia przeżywaliśmy nasze coroczne Mikołajki u Jezuitów inaczej, niż zwykle. Ze względu na sytuację w kraju, nasza charytatywna akcja musiała odbyć się w przestrzeni internetowej. Nasi uczniowie wraz z rodzinami oraz nauczyciele przygotowali własne interpretacje pastorałek, kolęd i wierszy świątecznych, które publikowaliśmy przez cały dzień, by w ten sposób zachęcić wszystkich ludzi dobrej woli do pomocy i wsparcia dzieci z domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań przy Hospicjum im. św. Wawrzyńca. Utworzyliśmy na Facebook-u zbiórkę dla Hospicjum, która będzie dostępna do 7 grudnia:

Jeśli ktoś z Państwa nie korzysta z facebooka – można jeszcze wesprzeć dzieci z hospicjum robiąc wpłatę bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca – Konto bankowe: PEKAO S.A. II O/Gdynia 75 1240 3510 1111 0000 4318 2794 – z dopiskiem ZSJ dla Bursztynowej Przystani.

Trzecią dostępną formą wsparcia jest ustawiona przy portierni naszej szkoły puszka z hospicjum, do której także będzie można wrzucić datek w dniach od 5 do 1o grudnia włącznie ?

Dziękujemy, że byliście i wciąż jesteście z nami dla innych!

Oto linki do wybranych filmików: