III Jezuickie Spotkania ze Sztuką – Instytut Pana B

Jezuickie Spotkania ze Sztuką 👥, podobie jak rok szkolny dobiegają końca. Zanim jednak wyjdziemy ze szkoły na upragnione wakacje, wstąpiliśmy raz jeszcze do teatru i to nie byle jakiego!
Inspirowana osobistymi doświadczeniami samych aktorów, opowieść o „Instytucie Pana B” to historia nie tylko o wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami, ale „lustro” dla nas, by zarazem spróbować zrozumieć świat osób umieszczanych w schematach, w których się nie mieszczą i spojrzeć na nasze własne ograniczenia z innej perspektywy.
Dziękujemy aktorom z Teatr społeczny biuro rzeczy osobistychKonsulat Kultury Gdynia za organizację spektaklu, odwagę osób z niepełnosprawnościami do łamania schematów i mówieniu o swojej perspektywie oraz dyskusje po przedstawieniu!
Nie rozstawajcie się ze sztuką i do zobaczenia w następnym roku szkolnym!