Spacer wirtualny

Kolejny, pełen atrakcji i pyszności Festyn Rodzinny w ZSJ za nami. Uświetniły go: radosne występy pierwszaczków, taniec jazzowy w wykonaniu Emilki Dłutowskiej z kl.5 oraz pokaz fotbolu amerykańskiego zawodników z drużyny Seahawks wraz z maskotką klubu.
1 miejsce w konkursie sportowym zajęła klasa 3b GJ wraz 6 kl. SPJ – nagrodą główną jest zamiana dnia lekcji na wybrane atrakcyjne wyjście 
Szczególne podziękowania kierujemy do naszej nieocenionej Rady Rodziców i wszystkich drogich Rodziców, którzy poświęcili swój czas i energię na przygotowanie i sprzątanie stanowisk z ciastami, grillem, hot dogami, pizzą oraz stanowisk z bańkami, piniatami, kosmetykami, manicure, pomiarem ciśnienia, malowaniem twarzy i węzłami żeglarskimi.
Dziękujemy także uczniom, pracownikom szkoły i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację festynu, poszczególnych stanowisk sportowych, konkursów i quizów. Uśmiechy także dla uczennic, które przygotowały babeczki z cytatami 
Przepiękne zdjęcia z festynu zrobił Pan Grzegorz Olszewski: https://photos.app.goo.gl/gV3WqTduJXqhwFuB6
Na leczenie Pani Magdaleny Czapp, naszej wieloletniej nauczycielki zmagającej się od lat ze stwardnieniem rozsianym, zebraliśmy ładną kwotę 3513,07 zł!!
Wielka radość! 
https://photos.app.goo.gl/UJUDWdAnyS1GGeTD6

 

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1
%d bloggers like this: