WoW! Wykłady o Wychowaniu

Nową edycję WoW! Wykładów o Wychowaniu rozpoczynamy tematem wpisującym się w właśnie trwający  Rok Ignacjański.

„Ignacjańskie inspiracje w rodzinie i w szkole” – poprowadzi pani dr Ewa Dybowska.

Pani Ewa Dybowska jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, pedagogiem, tutorem, adiunktem w Katedrze Pedagogiki Społecznej w Instytucie Nauk o Wychowaniu Wydziału Pedagogicznego Akademii Ignatianum w Krakowie. Swoje zainteresowanie naukowe koncentruje wokół pedagogiki rodziny i pedagogiki ignacjańskiej. Jest autorką książki „Wychowawca w pedagogice ignacjańskiej”.

Zapraszamy wszystkich rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz osoby zainteresowane 9 listopada 2021 o godz. 18.00 na wykład online na kanale YouTube Zespół Szkół Jezuitów:  -> link do spotkania

Wydarzenie dobiegło końca.

09 / 11 / 2021