Na tegorocznych XIV Charytatywnych Mikołajkach u Jezuitów dla dzieci z domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań zebraliśmy rekordową kwotę 15654,30 zł!!!
Całą kwotę i puszki przekazaliśmy dziś Pani Justynie Januce z gdyńskiego hospicjum.Czekamy jeszcze na informację, ile jest w hospicyjnych puszkach.
Przy tej okazji chcemy podkreślić, że pierwszymi i najważniejszymi sponsorami Mikołajków u Jezuitów 2018 są nauczyciele, absolwenci, uczniowie i rodzice naszych uczniów z nieocenioną Radą Rodziców na czele.
Naszą akcję wsparły następujące firmy i instytucje: Dr Oetker, Semeko, Aquapark Reda, Aquapark Sopot, Kolibki Adventure Park Gdynia, Hotel Nadmorski, Bank PKO BP, Politechnika Gdańska, Baltona, Bambino, Geomavit, Gdynia Sport, Roxtec, Pracownia Srebra Michał Krefta, Pomorskie Szpitale, Hurtownia Zabawek Pierożek, Szkoła Fechtunku Aramis, Studio fotografii Krzysztof Kozicki, Centrum Sportowe u Jezuitów, Frajda i wiele innych.
Dziękujemy serdecznie za wsparcie także wszystkim anonimowym darczyńcom oraz naszym gościom!
Do zobaczenia za rok!