Zapraszamy Państwa na cykl otwartych Wykładów o Wychowaniu, które odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w auli Zespołu Szkół Jezuitów na ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni o godz. 18.00 oraz online na YouTube na naszym szkolnym kanale Zespół Szkół Jezuitów.

Najbliższy wykład pt. Owoc zakazany? O tym co chroni dzieci i młodzież przed zachowaniami destrukcyjnymi odbędzie się 1 października 2020 i poprowadzi go Janusz Sokołowski – psychoterapeuta, psycholog i specjalista psychoterapii uzależnień.

Przypominamy, że wstęp na wykład jest wolny!

W przypadku uczestnictwa na żywo obowiązuje rejestracja uczestników oraz zachowanie procedur związanych z COVID-19 (maseczka, dystans społeczny).

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Gdańsk. Partnerem projektu jest Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej.