Zakończenie Roku Szkolnego Zespołu Szkół Jezuitów 2017/2018 było okazją do wręczenia nagród i wyrażenia uznania wszystkim uczniom, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w nauce i przeróżnych dziedzinach oraz do wyróżnienia tych uczniów, którzy wyraźnie “byli dla innych”. Był to moment wyrażenia podziękowań i wdzięczności wszystkim rodzicom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za wszelką pomoc i zaangażowanie na rzecz wspólnoty Zespołu Szkół Jezuitów. Była to także chwila pożegnania z nauczycielami, którzy w tym roku odchodzą z naszej szkoły.

W czasie uroczystej Mszy świętej, wieńczącej miniony rok szkolny, ks. Kamil Boberek wygłosił swoje pierwsze – wspaniałe! – kazanie, które z pewnością na długo zostanie w naszych sercach.
Dyrektor o.Artur Wyzina SJ, ku uciesze najmłodszych uczniów SPJ, dokonał w tym dniu uroczystego otwarcia, świeżo wybudowanego placu zabaw

Wszystkim dziękujemy raz jeszcze i życzymy wspaniałych wakacji!

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/7nS4j3RfZazehCZf6