XIV charytatywne Mikołajki u Jezuitów – czyli z sercem dla dzieci z domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań za nami
1 grudnia w Zespole Szkół Jezuitów odbyła się wspaniała charytatywna impreza, której celem było zebranie środków dla cierpiących dzieci. Udała się nam pięknie! Śpiewały dla nas zespoły 3. Flotylli Okrętów Gdynia, schola Dzieci Kalasancjusza, uczniowie SPJ i nasz szkolny zespół ZSJ – dziękujemy! Zagrała także Orkiestra Dęta gminy Gniewino. Jakże wiele przygotowanych atrakcji czekało w tym roku dla naszych gości! Był kiermasz świąteczny, szczęśliwe torebeczki, kawiarenka z niezliczoną ilością pyszności, fabryka ozdób świątecznych, kaligrafia, dekorowanie pierników, pracowania ceramiki, warsztaty fechtunku i zumby, trampolina i wiele innych… Licytacje różnych atrakcyjnych przedmiotów i prac uczniów budziły dużo emocji  Nasi uczniowie, pod kierunkiem Pani Grażyny Okroj, przygotowali z tej okazji małe przedstawienie. Zostały także wręczone nagrody laureatom Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego oraz za najładniejszą kartkę świąteczną – gratulujemy!
Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Gdyni GdyniaPlus Radio 102,6Gość Gdański
 oraz portale MlodaGdynia.pl i jezuici.pl
Dyrektor o. Artur Wyzina SJ przesyła serdeczne podziękowania wszystkim naszym nauczycielom i pracownikom, absolwentom, uczniom i rodzicom a także Radzie Rodziców za tak ogromne zaangażowanie w przygotowanie tegorocznych Mikołajek. Dziękuje bardzo także wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wsparły naszą charytatywną akcję. Szczególne podziękowania zaś kieruje do Pani Oli Miniatorskiej, która w obliczu kryzysowej sytuacji, tak świetnie poradziła sobie z organizacją imprezy
Pani Oli Matysiak przesyłamy życzenia szybkiego powrotu do zdrowia!
Czekamy jeszcze tylko na wyniki naszej akcji

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/4HMd5kovHJbQt7cy9