Napisali do nas uczniowie przebywający na wymianie polsko-niemieckiej w Bonn!
Dzisiaj spędziliśmy dzień w szkole w Niemczech. Uczyliśmy się gotować pierogi, barszcz i hamburgery, następnie mieliśmy teatralne zajęcia z paniami z teatru.

Nasz trzeci dzień pobytu w Bonn spędziliśmy bardzo ciekawie. Dwie godziny zajęć teatralnych pomogły nam dowiedzieć się, jak powinno się zachowywać na scenie. Następnie jedliśmy pizzę zrobiona przez innych uczniów. Krótka przerwa na wielkim boisku i potem ruszyliśmy do muzeum historii Niemiec, by dowiedzieć się trochę co działo się, gdy nasi rodzice byli mali.

W weekend nadal zwiedzamy…  Pojechaliśmy do Köln. Część grupy miała okazję zobaczyć znaną katedrę i wejść na jej wieżę, inni zwiedzali i poznawali telewizję i radio WDR. Następnie czas na zakupy podczas grania w grę miejską z zakątkami miasta i oczywiście powrót do Bonn.

Pozdrawiamy!
Oktawia Szymańska wraz z całą grupą uczniów z ZSJ i z panią Dominiką Karmolińską i z panią Hanną Góralczyk

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/xP9TJH3ZSAQwpCM9A