Spacer wirtualny

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci oraz Dnia Dziadka najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej Jezuitów pod kierunkiem wychowawców – pani Donaty Knitter i pani Oli Chwiejczak – przygotowali piękne, obfitujące w radosne piosenki, przedstawienie 
Nasi młodzi aktorzy spisali się znakomicie! Z serc dzieci płynęły gorące życzenia dla wszystkich kochanych Babć i Dziadków – obecnych i nieobecnych ❤️

Pierwszaki także śpiewały i tańczyły dla wszystkich Babć i Dziaków 
Jedna z mam przesłała nam filmik z tego radosnego występu: https://youtu.be/5X9d4zXMW9A

A po występach na gości czekał poczęstunek wspaniale przygotowany przez drogich i jakże zaangażowanych rodziców.

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/e3RPMCyKwfFb34KG6

Nasi dzielni licealiści oraz uczniowie SPJ pomimo chłodu i deszczu szli w Gdyńskim Orszaku Trzech Króli 
Dziękujemy wszystkim, którzy współorganizowali to wydarzenie oraz wszystkim uczestnikom!!!

Oto zdjęcia z wydarzenia: https://photos.app.goo.gl/UbMgnfsEK6LXKZ3Q6

5 stycznia 2020 roku wybrzmiał koncert świąteczno-noworoczny z cyklu Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu św. Stanisława Kostki. Bajkowe dźwięki harfy przepięknie wydobywał dla nas Carlos Roberto Peña Montoya. Publiczność zachwycił także wspaniały śpiew obu młodych sopranistek Marceliny Winczewskiej oraz Magdaleny Niedbały. Wiele radości przysporzyło nam na koniec wspólne śpiewanie kolęd wraz z artystami.
Dziękujemy wszystkim współtworzącym cykl naszych Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu!

Przypominamy, że organizatorami Muzycznych Wieczorów są: Fundacja Magis, Zespół Szkół Jezuitów oraz parafia św. Stanisława Kostki w Gdyni.
Już dziś zapraszamy na kolejny koncert, który odbędzie się 1 marca. Szczegóły niebawem 

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/FRbXbZ7KSZr4by6k7

Ostatnią mszę roratnią w szkolnej kaplicy poprowadził ojciec Rafał Huzarski SJ. Piękne Jasełka przygotowało szkolne Kółko Teatralne pod kierunkiem pani prof. Grażyny Okoj. Pobłogosławione opłatki rozdały wszystkim Anioły 
Uczniowie przygotowali w klasach wspólne wigilie…
Było uroczyście, nastrojowo, kolorowo, smacznie i wesoło 
Wszystkim życzymy radosnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/vxCA86GBVaXBDAH78

W Szkole Podstawowej Jezuitów już od września wszystkie klasy 0- 3 uczestniczą w zajęciach z robotyki dla najmłodszych, gdzie poprzez zabawę kodują trasy dla robotów, ucząc się początkowego programowania. Zajęcia z robotami okazują się być doskonałym narzędziem do nauki logicznego myślenia, kreatywnego działania i sztuki cierpliwego rozwiązywania problemowych zagadek.

Prowadząca zajęcia
Magdalena Bednarczyk

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/js1kuUW9hcBKst1h9

12 grudnia kl.2 Szkoły Podstawowej Jezuitów przedstawiła, przygotowanie wraz z siostrą Kasią, Jasełka dla starszych ojców Jezuitów. Dzieci wystąpiły po Mszy św. w klasztornej kaplicy, ubogacając tym ten niezwykły czas Adwentu.
Aleksandra Chwiejczak – wychowawczyni

Uczniowie Szkoły Podstawowej Jezuitów zajęli I miejsce w Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców w rejonie Śródmieście.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu!!! 
Brawo Szkoła Podstawowa Jezuitów!

 

Rodzice uczniów szkoły podstawowej w ramach akcji Szlachetna Paczka zorganizowali pomoc dla potrzebującej rodziny z Sopotu. Dzięki niezwykłej hojności wielu osób pan Zbigniew i pani Danusia dostali nową kuchenkę, lodówkę, opał na zimę, żywność, środki czystości oraz wiele innych rzeczy, które pomogą im w codziennym życiu.
Wraz z jednym z rodziców i naszym absolwentem, którzy pomogli w transporcie, mieliśmy przyjemność zawieźć paczkę osobiście do wybranej rodziny. Były łzy wzruszenia, ogromna radość oraz wdzięczność pana Zbyszka i jego żony. W ich imieniu bardzo gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom!
Grażyna Okroj – koordynator akcji 

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/2mZRXQrw2mhsqz3AA

Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów za nami!
Wszystko pięknie się udało! Na leczenie dla Pana Sławka zebraliśmy wspólnie 16389 zł!!! Brawo my!!!
Serdecznie dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli zorganizować stoiska z wszelkimi atrakcjami i pysznościami, za przygotowanie przedstawień, pokazów i koncertów! Dziękujemy z serca naszym drogim darczyńcom za zorganizowanie tak wielu ciekawych przedmiotów na licytacje.
Dziękujemy także wszystkim obecnym gościom!
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce Rad Rodziców, firm i instytucji, które wspomogły nas wszelkiego rodzaju gadżetami i atrakcjami, patronów imprezy oraz na ręce pań koordynujących całe wydarzenie – Oli Miniatorskiej i Oli Matysiak 
Przedmioty, których nie zdążyliśmy zlicytować w czasie Mikołajek, będą od jutra wystawiane na tzw. cichą licytację w holu głównym szkoły (przy wejściu) w godzinach od 13.30 do 16.30. Licytować można do środy 18 grudnia włącznie.

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/xgwkN3vyLWA7M5V17

6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj 🙂

Czas radości i słodkości…

Album zdjęć: https://photos.app.goo.gl/aLKR7qrqvnCqTvbT9

 

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1