przekaż 1 procent
Spacer wirtualny

“Szlachetna Paczka”

Uczniowie i rodzice z klasy II b gimnazjum włączyli się do akcji „ Szlachetna Paczka”. Na godzinie wychowawczej wspólnie wybraliśmy rodzinę, której chcieliśmy pomóc. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i ofiarności rodziców udało nam się przygotować bogatą paczkę, w której oprócz ubrań i żywności znalazły się także kosmetyki, a nawet nowa pralka i węgiel na zimę. Ponieważ w „ naszej rodzinie” jest pięcioro dzieci, nie zabrakło również zabawek i kolorowych książek dla maluchów. Napisaliśmy także list z życzeniami świątecznymi, pod którym podpisała się cała klasa.
W sobotę, 13 grudnia, korzystając z pomocy Pana Jana Ćwierza , kilku chłopców z naszej klasy zapakowało kilkanaście ciężkich pudeł do samochodu i zawiozło do magazynu, z którego trafią do wybranej rodziny. Mamy nadzieję, że „ nasza rodzina” będzie miała tyle radości z otrzymanych prezentów, ile my mieliśmy, przygotowując paczkę. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, za zaangażowanie, ofiarność i wielkie serce.
Szczególne podziękowania składamy naszym Rodzicom, bez pomocy których na pewno nie poradzilibyśmy sobie z przygotowaniem tak bogatej paczki.

 

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1
%d bloggers like this: