Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na cykl warsztatów, które odbywać się będą w Zespole Szkół Jezuitów w każdą środę od 2 października do końca maja 2020 r w godzinach 18 -19:30.
Celem zajęć jest rozwój umiejętności wychowawczych, nabycie wiedzy i umiejętności lepszego radzenia sobie w rożnych sytuacjach wychowawczych. Budowanie porozumienia z dzieckiem, bliska więź, konstruktywne rozwiązywanie problemów wychowawczych, umiejętne stawianie granic i konsekwencja, które sprzyjają budowaniu satysfakcjonujących relacji z dziećmi oraz obniżają ryzyko wchodzenia w destrukcyjne formy zachowań u nastolatków.

Prowadzące:
Joanna Ślusarska – psycholog, posiada również wykształcenie pedagogiczne, trener Centrum Arrupe, uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży, prowadzi warsztaty, szkolenia i konsultacje dla młodzieży, rodziców i wychowawców, na co dzień pracuje jako psycholog w Zespole Szkół Jezuitów w Gdyni.
Magdalena Kulka – pedagog, oligofrenopedagog, psychoonkolog, terapeuta zajęciowy, posiada doświadczenie w pracy wychowawczej w świetlicach opiekuńczo-wychowawczych, z osobami niepełnosprawnymi oraz z dziećmi przewlekle chorymi i ich rodzicami, prowadzi projekty profilaktyczne dla młodzieży.

Plakat SZdR 212x300 Szkoła dla Rodziców   zapraszamy na warsztaty!

%name Szkoła dla Rodziców   zapraszamy na warsztaty!