Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Absolwentów, Nauczycieli, Pracowników oraz Sympatyków na wspólne świętowanie obchodów 25-lecia Jezuickich Szkół na Wzgórzu św. Stanisława Kostki w Gdyni.
Ramowy program obchodów:
1. Rozpoczęcie o godzinie 12.00 na placu przy szkole, przed pomnikiem upamiętniającym jezuitów nauczycieli zamordowanych w Lasach Piaśnickich w 1939 r.
2. Msza św. pod przewodnictwem ojca Prowincjała Tomasza Ortmanna SJ w kościele św. Stanisława Kostki w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.
3. Uroczystości na auli Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni.
4. Poczęstunek.
Mamy nadzieję, że dla wielu osób będzie to okazja do refleksji, powrotu do dobrych wspomnień. Życzymy pięknego przeżycia uroczystych obchodów 25-lecia istnienia Jezuickich Szkół na Wzgórzu św. Stanisława Kostki.

Dodatkowa informacja dla naszych absolwentów!!
21 września 2019 r. w ramach obchodów 25-lecia Szkół Jezuickich na Wzgórzu św. Stanisława Kostki w Gdyni odbędzie się spotkanie tylko dla Absolwentów, na który zapraszają Absolwenci, Dyrekcja Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni oraz Stowarzyszenie Absolwentów Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów.
Program dnia 21.09.2019:
OD GODZ. 9.30
1. Zwiedzanie szkoły
2. Lekcje absolwentów z nauczycielami
3. Czas na kawę i herbatę, rozmowy, wymianę doświadczeń i wspomnień

Regulamin obchodów 25-lecia Jezuickich Szkół na Wzgórzu św. Stanisława Kostki w Gdyni