W pierwszej połowie marca 2021 r. kl. 6a Szkoły Podstawowej Jezuitów wybrała się na spacer, którego trasa biegła od Teatru Muzycznego w Gdyni do bunkra na klifie orłowskim. Spacer, z uwagi na aktualne obostrzenia, odbył się w dwóch grupach. Pogoda dopisała zjawiskowo, dzięki czemu uczniowie w szybkim tempie zdobyli aż dwa wzgórza, by odnaleźć cel swojej podróży – bunkier na klifie orłowskim. W ten sposób zrealizowali oni dużo ważniejszy, wyznaczony przez ich wychowawczynię, cel wycieczki, czyli produkcję nieco nadwątlonych w ostatnim czasie endorfin. Tym razem to właśnie stopień zmęczenia każdego z nich był miarą sukcesu!
Zapraszamy też do zapoznania się z rozmowami, jakie prowadzą gdyńskie mewy, gdy nasi uczniowie obok nich przechodzą 1f642 Spacer na Klif w Orłowie
Barbara Malinowska – wychowawczyni klasy

Link do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/hpipdH82T32vRDkP8

IMG 1201 300x294 Spacer na Klif w Orłowie IMG 1268 300x225 Spacer na Klif w Orłowie Nikt mnie nie kocha 300x171 Spacer na Klif w Orłowie