W najbliższy poniedziałek 06.11. rozpoczynają się kilkudniowe rekolekcje Kairos dedykowane maturzystom ZSJ.

Kilka ważnych informacji:

W poniedziałek (6 listopada) uczniowie mają 5 lekcji, a potem przerwę na obiad.

WYJAZD dla uczestników rekolekcji Kairos autobusem spod szkoły o 15:00

Na miejscy rekolekcji pierwszy posiłek – kolacja – ok. 18:30.

Zakończenie rekolekcji planujemy w czwartek ok. 19.45 w auli szkolnej.

W piątek (10 listopada)  uczniowie, którzy brali udział w rekolekcjach są zwolnieni z lekcji.

Co zabrać? : – ciepłe ubrania, kurtkę przeciwdeszczową, buty na spacery (nieprzemakalne) ewentualnie leki i jakieś przekąski.

Opcja alternatywna:

Uczniowie niebiorący udziału w rekolekcjach Kairos mają zorganizowane rekolekcje w formie wolontariatu. Od wtorku do piątku w Centrum im. św. Siostry Faustyny w Rumi (ul. Ks. Lucjana Gierosa 8a)  będą towarzyszyć podopiecznym ośrodka w ich pracy w ramach warsztatów terapii zajęciowej.

Uczniowie mają stawić się w szkole (przy wejściu) we wtorek i w kolejne dni o godz. 8.00 (ewentualnie na peronie SKM w kierunku Rumi o 8.15).

Uczniowie kupują bilety na przejazd we własnym zakresie.