przekaż 1 procent

W dniach 22.03.-23.03.2018 w naszej szkole odbyła się zbiórka książek, w organizacji której wziął udział Samorząd Szkolny SP i Pani Hanna Góralczyk – nauczyciel niemieckiego.

Jako nauczyciele bibliotekarze składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i uczniom biorącym udział w akcji
Drodzy rodzice, kochani uczniowie! To dzięki waszemu zaangażowaniu i wielkiemu sercu jakie okazaliście, nasza biblioteka wzbogaciła się w wiele wartościowych pozycji dla dzieci i młodzieży. Książki pięknie wydane, zadbane i przede wszystkim z aktualną tematyką na pewno trafią w gusta naszych mniejszych i starszych czytelników.
Z tego miejsca chcemy podziękować również pozostałym rodzicom, którzy być może nie włączyli się do ostatniej zbiórki książek, jednakże od początku roku szkolnego przekazali do biblioteki wiele książek i tym samym przyczynili się również do gromadzenia naszego księgozbioru.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!
Poniższe zdjęcia to tylko fragment pozycji dedykowanych uczniom SPJ
Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym księgozbiorem!
Beata Skonieczna i Alicja Skrzyniarz