W dniach 22.03.-23.03.2018 w naszej szkole odbyła się zbiórka książek, w organizacji której wziął udział Samorząd Szkolny SP i Pani Hanna Góralczyk – nauczyciel niemieckiego.

Jako nauczyciele bibliotekarze składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom i uczniom biorącym udział w akcji 1f642 Podziękowania dla rodziców oraz uczniów
Drodzy rodzice, kochani uczniowie! To dzięki waszemu zaangażowaniu i wielkiemu sercu jakie okazaliście, nasza biblioteka wzbogaciła się w wiele wartościowych pozycji dla dzieci i młodzieży. Książki pięknie wydane, zadbane i przede wszystkim z aktualną tematyką na pewno trafią w gusta naszych mniejszych i starszych czytelników.
Z tego miejsca chcemy podziękować również pozostałym rodzicom, którzy być może nie włączyli się do ostatniej zbiórki książek, jednakże od początku roku szkolnego przekazali do biblioteki wiele książek i tym samym przyczynili się również do gromadzenia naszego księgozbioru.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!!
Poniższe zdjęcia to tylko fragment pozycji dedykowanych uczniom SPJ 1f642 Podziękowania dla rodziców oraz uczniów
Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym księgozbiorem!
Beata Skonieczna i Alicja Skrzyniarz

%name Podziękowania dla rodziców oraz uczniów