Szanowni Państwo,

W dniach 5-7 grudnia odbędzie się pierwszy próbny egzamin gimnazjalny.

Uczniowie stawiają się w szkole najpóźniej na godz.8.30.Od godziny 9.00 piszą pierwszą część próby, która trwa 60 min (dla dostosowanych  uczniów 80 min) oraz od godz. 11.00 drugą część, która trwa 90 min (135 min dla uczniów dostosowanych).
We wtorek uczniowie piszą próbny egzamin z historii i wos-u oraz j. polskiego.
W środę część przyrodnicza (biologia, chemia, fizyka, geografia) i matematyka.
W czwartek piszą egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym i podstawowym. Czas pisania egzaminu z języka obcego to:
podstawa 60 min (dostosowani uczniowie – 80 min), rozszerzenie 60 min (dostosowani uczniowie 90 min).

Uczniowie w dniach próby piszą tylko egzaminy próbne, nie maja pozostałych lekcji.
Obowiązuje zwykły strój szkolny. Prosimy aby uczeń miał legitymację, długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem oraz linijkę na część matematyczną. Na egzaminie nie wolno korzystać z kalkulatorów. Nie wolno na salę wnosić telefonów komórkowych oraz innych urządzeń telekomunikacyjnych.

Kolejne próby odbędą się w lutym i marcu.

Marek Szuta                                                                                                                                                                                                                Wicedyrektor ds. pedagogicznych gimnazjum.