Koncert z okazji Dnia Matki, który wczoraj wybrzmiał w kościele św. Stanisława Kostki w Gdyni, był już ostatnim koncertem z cyklu Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu św. Stanisława Kostki. Wspaniali młodzi artyści tworzący Orkiestrę Symfoniczną Szkoły Muzycznej II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, pod batutą Pana Leszka Gołąba, zagrali przepięknie i poruszyli serca widowni. Wielkie brawa dla solistów – Julii Myszor (flet) i Michała Tomkowicza (klarnet)!
Podsumowując cały cykl Muzycznych Wieczorów, przesyłamy nasze gorące podziękowania i zachwyty do wszystkich artystów, którzy wystąpili w całym cyklu koncertów. Serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za zaangażowanie, profesjonalizm i wszelką pomoc w organizacji koncertów przesyłamy także na ręce:
pana Leszka Gołąba – dyrektora artystycznego projektu, o. Artura Wyziny SJ – dyrektora Zespołu Szkół Jezuitów, o. Janusza Warzochy SJ – proboszcza parafii św. Stanisława Kostki, pana Wojciecha Jankowskiego – przewodniczącego Rady Dzielnicy Działki Leśne a także Kajetana Konstantego – ucznia kl. 2 OLJ, który świetnie zadbał o nagłośnienie.
Przypominamy, że cały cykl Muzycznych Wieczorów na Wzgórzu, realizowany jest w ramach projektu Budżet Obywatelski Przyjazna Dzielnica dla dzielnicy Działki Leśne.
Fundacja Magis

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/dgvKuRW4G7uxFzrv9