Szanowni Państwo,

W tym roku Święto Szkoły – Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni – ma większy wymiar. Zapraszamy serdecznie całe rodziny naszych uczniów, pracowników, absolwentów i sympatyków na, wspólne dla wszystkich dzieł jezuickich na Wzgórzu, Obchody Roku Jubileuszowego św. Stanisława Kostki, które odbywać się będą w kościele parafialnym św. Stanisława Kostki w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.

Trzydniowe przygotowania do uroczystości:

• 20, 21, 22 września 2018 r. o godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem – o. Przemysław Wysogląd SJ
  • 22 września 2018 r. o godz. 19.00 – Wieczór uwielbienia z modlitwą i śpiewem poprowadzi warszawska wspólnota “Dom w Ramionach Ojca”

Uroczysta Msza św. odpustowa z okazji Jubileuszowego Roku św. Stanisława Kostki odbędzie się w niedzielę 23 września 2018 r. o godz. 12.00. Po mszy św. zapraszamy na festyn rodzinny pełen zabawy i atrakcji kulinarnych!

Wewnętrzne, szkolne Święto Szkoły odbędzie się w piątek, 21.09.2018 r. o godz. 12.00 na placu przy pomniku.