Spacer wirtualny

Wizytówki Absolwentów Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni

Drodzy Absolwenci!

Zachęcamy do zaktualizowania Waszych danych kontaktowych. 

Chcielbyśmy zaprosić Was do wspólnego świętowania tegorocznych obchodów 25-lecia Szkół Jezuickich na Wzgórzu, jednak brakuje nam Waszych aktualnych danych i obecnie obowiązujących zgód na ich przetwarzanie.

Jednocześnie, taka aktualizacja pozwoli nam na utrzymywanie stałych kontaktów, jeśli się na nie zgodzicie, które mogą zaowocować ciekawą współpracą. Zapewniamy, że dane wskazane w poniższym formularzu nigdzie nie będą upubliczniane.

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.jezuici.edu.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZESPÓŁ SZKÓŁ JEZUITÓW IM.ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W GDYNI, Tatrzańska 35 81-313 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem sekretariat@jezuici.edu.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1