Uczniowie klasy 2a SPJ wraz z wychowawcą postanowili spędzić integracyjną noc w szkole.

Spotkaliśmy się w piątek 14.09 o godz. 19.00, o. dyr. przekazał nam klucze do szkoły i zaczęła się zabawa. Najpierw wspólna kolacja, potem zabawy w piżamach między innymi gra w kółko-krzyżyk, budowanie z kartonów i rolek, mumia. Było przy tym mnóstwo śmiechu 🙂 Gdy już na prawdę było bardzo, bardzo ciemno, poszliśmy na nocne zwiedzanie szkoły, a jedynym światłem były nasze małe latarki. Szliśmy zwartą grupą, żeby nikt się nie zgubił. Szkoła nocą wydaje się jeszcze większa… Po tym spacerze poszliśmy do sali, a nasza pani przeczytała nam opowieść o przygodach krasnali. Oglądaliśmy też bajkę o dwóch zgodnych sąsiadach i co poniektórzy zasnęli, jednak były wśród nas też takie śmieszki, które nie spały do późnych godzin 🙂 Rano zjedliśmy wspólne śniadanie i wróciliśmy zgodnie do domów.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji.
To była bardzo udana noc 🙂

Donata Knitter – wychowawczyni

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/s15vbq5WWHj9TfjXA