Spacer wirtualny
W środę, 6 czerwca, uczniowie kl. VIIa, klasy dwujęzycznej z j. hiszpańskim Szkoły Podstawowej Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Gdyni, gościli z wizytą w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej z przedstawieniami popularnych bajek w j. hiszpańskim: „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” oraz „Trzy Świnki”. Opiekunami projektu byli pani Barbara Malinowska i pan Juan Perez Orta. Widownię stanowiły dzieci z kl. IV ze Szkoły Podstawowej nr 17. Każda bajka poprzedzona była wprowadzeniem najważniejszych słówek w j. hiszpańskim, a po jej zakończeniu widzów czekał quiz ze słodkimi nagrodami.
Kl. VIIa to klasa dwujęzyczna z j. hiszpańskim, zatem jej uczniowie mieli okazję pokazać, czego nauczyli się przez ten rok. Efekt był niesamowity! Energia uczniów, humor, świetne dekoracje, stroje i  swoboda na scenie sprawiły, że język nie był żadną barierą w zrozumieniu, co się dzieje! 
Dziękujemy serdecznie Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni za gościnę. Nasi aktorzy bawili się bowiem równie dobrze, jak widownia. To cenne doświadczenie pozostanie jeszcze długo w ich pamięci! 
 
 
Barbara Malinowska – nauczyciel języka hiszpańskiego
 

Nasi partnerzy

gdfalm e1552910617728 Nietypowa lekcja hiszpańskiego
pkt logo Nietypowa lekcja hiszpańskiego
Logo IRS Nietypowa lekcja hiszpańskiego
semeko logo Nietypowa lekcja hiszpańskiego
plywalnia Nietypowa lekcja hiszpańskiego
logo arrupe Nietypowa lekcja hiszpańskiego
jezuici logo Nietypowa lekcja hiszpańskiego