Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów. Jest to inicjatywa cyklicznych warsztatów (co dwa tygodnie), kierowanych do rodziców, którzy chcą odkrywać talenty swoich dzieci. Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy się bliżej i wprowadzeni zostaliśmy w podstawowe terminy takie jak talent, pasja, popyt na rynku pracy itp. Dyskutowaliśmy o współczesnej edukacji i potrzebie indywidualnego traktowania uczniów oraz naszej roli jako rodziców.

Forma retrospekcji w okres naszego dzieciństwa, która zaproponował prowadzący dr hab. Grzegorz Grochowski, okazała się wyzwaniem, z którym przyjdzie zmierzyć się uczestnikom jeszcze nie raz podczas przyszłych spotkań. Aby pomóc dzieciom odkrywać ich potencjał chcemy lepiej przyjrzeć naszym się własnym talentom i zdolnościom. Szczęśliwi rodzice wychowują szczęśliwe dzieci!

Doświadczenia prowadzącego i wielowątkowe dialogi uczestników osadzone solidnie w obszarze świadomej obserwacji i kreacji indywidualnego rozwoju naszych dzieci, stanowią trzon projektu. W imieniu Grzegorza Grochowskiego oraz klubowiczów serdecznie zachęcam Rodziców do brania udziału w warsztatach. Już po pierwszych zajęciach wyszliśmy pełni refleksji i chęci dalszego dialogowania. Któż bardziej od nas rodziców pragnie, by nasze dzieci podobnie jak swego czasu wynalazca Tomasz Edison mogły o sobie powiedzieć: “Nie pracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko to była przyjemność”!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28.09.2017 w godzinach 18.00-20.00. Zapraszamy!

Dorota Trzop-Zwiech, Klub Łowców Talentów

Regulamin Klubu Łowców Talentów – strona 1strona 2