Spacer wirtualny

Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów. Jest to inicjatywa cyklicznych warsztatów (co dwa tygodnie), kierowanych do rodziców, którzy chcą odkrywać talenty swoich dzieci. Na pierwszym spotkaniu poznaliśmy się bliżej i wprowadzeni zostaliśmy w podstawowe terminy takie jak talent, pasja, popyt na rynku pracy itp. Dyskutowaliśmy o współczesnej edukacji i potrzebie indywidualnego traktowania uczniów oraz naszej roli jako rodziców.

Forma retrospekcji w okres naszego dzieciństwa, która zaproponował prowadzący dr hab. Grzegorz Grochowski, okazała się wyzwaniem, z którym przyjdzie zmierzyć się uczestnikom jeszcze nie raz podczas przyszłych spotkań. Aby pomóc dzieciom odkrywać ich potencjał chcemy lepiej przyjrzeć naszym się własnym talentom i zdolnościom. Szczęśliwi rodzice wychowują szczęśliwe dzieci!

Doświadczenia prowadzącego i wielowątkowe dialogi uczestników osadzone solidnie w obszarze świadomej obserwacji i kreacji indywidualnego rozwoju naszych dzieci, stanowią trzon projektu. W imieniu Grzegorza Grochowskiego oraz klubowiczów serdecznie zachęcam Rodziców do brania udziału w warsztatach. Już po pierwszych zajęciach wyszliśmy pełni refleksji i chęci dalszego dialogowania. Któż bardziej od nas rodziców pragnie, by nasze dzieci podobnie jak swego czasu wynalazca Tomasz Edison mogły o sobie powiedzieć: “Nie pracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko to była przyjemność”!

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28.09.2017 w godzinach 18.00-20.00. Zapraszamy!

Dorota Trzop-Zwiech, Klub Łowców Talentów

Regulamin Klubu Łowców Talentów – strona 1strona 2

klub lowcow talentow Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów

Nasi partnerzy

gdfalm e1552910617728 Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
pkt logo Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
Logo IRS Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
semeko logo Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
plywalnia Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
logo arrupe Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów
jezuici logo Za nami pierwsze spotkanie Klubu Łowców Talentów