25 marca uczniowie Zespołu Szkół Jezuitów wzięli udział w regionalnych eliminacjach VIII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim. Startowało 7 naszych drużyn: Wodne Muminki, Andromeda, Klub Myszki Miki, Utopieni, Fizyczne Świry, Wojownicy Syjonu i Under Construction.
Pierwszym sukcesem na turnieju był fakt, że wszystkie nasze maszyny zadziałały (czym nie mogły się pochwalić niektóre startujące drużyny z innych szkół).
Szczególne gratulacje za zajęcie III miejsca w eliminacjach szkół podstawowych przesyłamy Wodnym Muminkom, czyli Marcelinie Samuli i Ani Ożga z kl. 8 SPJ!
III miejsce w eliminacjach licealistów zajęły nasze Fizyczne Świry, czyli Blanka Piotrowicz, Julia Trznadel i Milena Żbikowska z kl. 2 OLJ – także gratulujemy serdecznie!
Dziękujemy Pani prof Danucie Garus za zaangażowanie w to przedsięwzięcie i serce dla naszych uczniów. Dziękujemy także wszystkim, który pomogli stworzyć, zmontować i przewieźć nasze wodne maszyny.

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/hHRQXzC9bbUdGf2i9

PHOTO 20190325 101144 300x169 Na VIII Turnieju Maszyn Wodnych DSC04735 300x225 Na VIII Turnieju Maszyn Wodnych PHOTO 20190325 113320 300x169 Na VIII Turnieju Maszyn Wodnych

%name Na VIII Turnieju Maszyn Wodnych