Spacer wirtualny

Obiady w prywatnym liceum

Wiemy, że prawidłowo dobrane posiłki spożywane w regularnych porach znacznie wpływają na koncentrację oraz chęć do prowadzenia aktywności fizycznej młodzieży. Dla uczniów naszego prywatnego liceum przygotowaliśmy składający się z 2 dań posiłek bogaty w zdrowe, pożywne potrawy z dobrej jakości składników – warzyw, owoców, kasz i chudego mięsa. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obiadów szkolnych i życzymy smacznego!

Obsługę bufetu szkolnego realizuje firma Elfik. Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu. 

Cennik posiłków:

– kl liceum I danie 4,00 zł; II danie 12,00 zł 

Korzystamy z systemu zamawiania posiłkówwww.zamowposilek.pl. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari): https://bit.ly/2Mu24RH

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej: https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

 

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w tym samym dniu  do godziny 8:00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

 

Nasi partnerzy

%name Obiady
%name Obiady
%name Obiady
%name Obiady
%name Obiady
%name Obiady
%name Obiady