Spacer wirtualny

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni – nasze sukcesy

Nauczanie jezuickie w naszym wydaniu to bogata oferta edukacyjna połączona z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Dzięki temu wielu z nich chętnie reprezentuje szkołę w konkursach naukowych, artystycznych i zawodach sportowych. Przedstawiamy Państwu listę sukcesów naszych uczniów  – mamy nadzieję, że zachęci to Państwa, by zapisać dziecko do naszej placówki! 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2019/2020

 

Stypendium Premiera Mateusza Morawieckiego

  • stypendystka – Małgorzata Rutkowska z klasy 2 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • I miejsce w XV ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2020   25 lutego – 1 marca 2020 El Puerto De Santa Maria zajął Konrad Machura z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów
  • 24 miejsce w ‘PUERTO SHERRY’ TECHNO293 WORLD ChamPIONSHIPS  2019 El Puerto De Santa Maria zajął Konrad Machura z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów
  • Nominacja do Kadry Narodowej na rok 2020 – Konrad Machura z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalistka – Weronika Góralczyk z klasy 3 b Gimnazjum Jezuitów

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego

  • finalistka – Weronika Góralczyk z klasy 3 b Gimnazjum Jezuitów

 

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  • finalistka – Małgorzata Rutkowska z klasy 1 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów

 

Aleksandra Gryzik stypendystką Prezesa Rady Ministrów

  • Nasza uczennica Aleksandra Gryzik z klasy III b Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów w dniu 28 listopada 2018 otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów, przyznawanego najlepszym uczniom z danych szkół.

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął III miejsce w kategorii seniorów i I miejsce w kategorii młodzieżowca w Mistrzostwach Polski Seniorów w klasie olimpijskiej, w Gdańsku, w dniach 28-30.09.2018
  • Aleksander Przychodzeń z klasy III b OLJ zajął V miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Świata World Sailing

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  •  Dominika Otczyk z klasy 2 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni
  • Anna Stawicka z klasy 3 Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni

 

VIII Turniej Maszyn Wodnych

  • Uczennice kl. 2 OLJ Blanka Piotrowicz, Julia Trznadel, Milena Żbikowska zajęły III miejsce w regionalnych eliminacjach licealistów w VIII Turnieju Maszyn Wodnych w Starogardzie Gdańskim

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

Sukces w dziedzinie hokeja na lodzie 02.05.:

  • Finalista Mistrzostw Polski w kategorii “Młodzik  – Jan Wardzyński z kl. II b GJ (z drużyną GKS Stoczniowiec)

 

Wojewódzki Konkurs z Matematyki

  • finalista – Filip Szczygielski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Fizyki 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Historii 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego 

  • finalistka – Monika Michalska z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

  • laureatka – Barbara Midziak z klasy III  A gimnazjum

 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  •  Natalia Siemiętkowska z klasy III A  gimnazjum zajęła II miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni.

 

Sukcesy Maksymiliana Wakczaka z kl II b GJ w dziedzinie karate:

  • II miejsce w III Międzynarodowym Turnieju KYOKUSHIN IKO w kategorii KUMITE w Białymstoku 02.06.2018
  • III miejsce w Mistrzostwach Karate KYOKUSHIN Makroregionu Zachodniego oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli 10.03.2018, w konkurencji Kumite Juniorów Młodszych
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży we Włocławku, w kategorii Kumite młodzicy – 45 kg
  •  I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup w Ostródzie, w kategorii M:12-14 lat do 45 kg

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Polski Związek Żeglarstwa powołał Julię Schmidt, uczennicę klasy II b GJ, do Kadry Narodowej na rok 2018 w klasie Optimist

Nominacja 0001 2 2 208x300 Nasze sukcesy

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

 

XXII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • wyróżnienie – Inez Żuk z klasy I liceum

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • laureatka – Diana Dobkowicz z klasy III liceum

Zawody lekkoatletyczne dla gimnazjum

  • III miejsce w skosku wzwyż – Klaudia Margol

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Czytam wszędzie… w Gdyni”

  • III miejsce – Kaja Tanaś z klasy II A gimnazjum

Mistrzostwa Gdyni w sztafetach pływackich

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym:
    Klaudia Margol, Małgorzata Borzycka, Anna Stefaniak, Kaja Tanaś, Natalia Kamińska, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk i Karolina Szyszkin.

Sukcesy naszych uczniów w Mistrzostwach Gdyni w pływaniu

W dniach 15-16 lutego 2017 nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesów w zawodach pływackich, zdobywając miejsca na podium:

  • I miejsce w konkurencji na 50 m stylem grzbietowym zdobyła Klaudia Margol,
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobyła Małgorzata Borzycka,
  • III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym zajęła Natalia Kamińska,
  • I miejsce w konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym wywalczył Oskar Hewelt!
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym zdobył Filip Warpechowski

Agata Rutkowska ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • nasza uczennica Agata Rutkowska z klasy 2b liceum zdobyła Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych ¡Olé!

  • III miejsce zajęli uczniowie klas II naszego liceum – Klaudia Ksionek, Agata Rutkowska i Maciej Orlecki – konkurs był organizowany przez Gdańskie Liceum Autonomiczne.

Nasi partnerzy

gdfalm e1552910617728 Nasze sukcesy
pkt logo Nasze sukcesy
Logo IRS Nasze sukcesy
semeko logo Nasze sukcesy
plywalnia Nasze sukcesy
logo arrupe Nasze sukcesy
jezuici logo Nasze sukcesy