Spacer wirtualny

Rodziców prosimy o TELEFONICZNE UMAWIANIE SIĘ na konsultacje, za pośrednictwem sekretariatu, najpóźniej na dwa dni przed terminem spotkania (tel. 58 661 61 80).

lp.nazwisko i imię nauczycielauczeńrodzice
dzień tygodniagodzinydzień tygodniagodziny
1Alfut Gracjanawtorek15:45-16:30piątek13:55-14:40
2Batożyński Kamilśroda14:50-15:35piątek16:30-17:15
3Bednarczyk Magdalenapo umówieniu telefonicznym
4Bigus Paulina    
5Bladocha Teresaczwartek07:10-08:00środa09:55-10:30
6Dajos Arturpiątek09:00-09:45piątek15:30-16:15
7Garus Danutaczwartek16:00-16:45poniedziałek16:00-16:45
8Gerula-Korbas Małgorzataponiedziałek15:45-16:30środa16:40-17:20
9Głuchowska Aleksandraśroda15:00-16:00czwartek14:00-15:00
10Góralczyk Hanna poniedziałek15:45-16:30czwartek16:40-17:25
11Granatowski Jacekpo umówieniu telefonicznym
12Hałabis Martaczwartek 09:00-09:45czwartek14:15-15:00
13Has Iwonapo umówieniu telefonicznym
14Hetmańska Hannaśroda15:25-16:10środa14:40-15:25
15Huzarski Rafałpo umówieniu telefonicznym
16Ignatowska Irmina wtorek15:45-16:30czwartek15:45-16:30
17Jankowska Barbaraponiedziałek07:45-08:30piątek18:00 -18:30
18Juszczak Pawełponiedziałek11:00-11:30wtorek14:40-14:50
19Karmolińska Dominika    
20Kobus Kasjanponiedziałek11:55-12:40piątek14:50-15:35
21Kobus Michałczwartek15:45-16:30piątek15:40-16:20
22Kłosińska Katarzynawtorek14:30-15:15wtorek14:30-15:15
23Knitter Donatapo umówieniu telefonicznym
24Leakey Derylpo umówieniu telefonicznym
25Ławicka Jadwiga    
26Łuczyńska Katarzyna    
27Malinowska Barbarapiątek14:40-15:25poniedziałek15:40-16:20
28Matysiak Aleksandrapo umówieniu telefonicznym
29Miniatorska Aleksandraczwartek14:40-15:25czwartek14:40-15:25
30Ochendal Monikapiątek15:30-16:15piątek16:15-17:00
31Okroj Grażynawtorek14:50-15:35wtorek15:40-16:20
32Okroy Katarzynapo umówieniu telefonicznym
33Perez Orta Juan Sebastianpiątek14:50-15:35wtorek15:40-16:20
34Przechadzki Dariuszponiedziałek13:55-14:40wtorek16:30-17:15
35Puchała Agnieszkaśroda14:50-15:35piątek15:00-16:00
36Rutkowska Aleksandraponiedziałek15:35-16:20poniedziałek14:50-15:35
37Rybaczewska Aleksandrapo umówieniu telefonicznym
38Szuta Agatapo umówieniu telefonicznym
39Szuta Marekwtorek14:30-15:15poniedziałek16:30-17:15
40Ślusarska Joanna    
41Wawrowska Justynawtorek13:55-14:40poniedziałek14:00-15:00
42Wodzińska-Lewczuk Dagmarapo umówieniu telefonicznym
43Wojnowski Grzegorzpiątek                    14:50-15:35        po umówieniu telefonicznym
44Wowerka Justyna  wtorek 14:40-15:40wtorek14:40-15:40
45Woynowska-Bendykowska Agataczwartek14:45- 15:15czwartek14:45- 15:15
46Zaborowska-Popaszkiewicz Sylwiaczwartek14:50 -15:35środa13:50 -14:35

 

 

 

Nasi partnerzy

%name Konsultacje
%name Konsultacje
%name Konsultacje
%name Konsultacje
%name Konsultacje
%name Konsultacje
%name Konsultacje