Wszem i wobec ogłaszamy, że w najbliższy piątek, 11 maja o godzinie 18.00, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się Koncert Charytatywny na rzecz Magdaleny Czapp!
Pani Magdalena prowadzi w naszej szkole świetlicę dla młodzieży.   Jest także mamą samotnie wychowującą 10-letnią Hanię i 13-letniego Karola. Od wielu lat walczy ze stwardnieniem rozsianym – chorobą atakującą jej układ nerwowy – i zmaga się z niedogodnościami, jakie wnosi ta choroba. Aby pokonywać obecne bariery i nie dopuścić do pogorszenia kondycji Pani Magdy niezbędna jest stała i bardzo systematyczna rehabilitacja, oraz inne formy terapii które pochłaniają ok. 2000 zł miesięcznie. Regularna rehabilitacja 1-2 razy w tygodniu przynosi jednak konkretne efekty, a pani Magdalena wierzy, że “dzięki pozytywnemu nastawieniu, ciężkiej pracy i oczywiście wsparciu ludzi dobrej woli zrealizuje swój życiowy plan”.

Zróbmy razem coś dobrego!
Wstęp wolny! Atrakcje dla dzieci zaczynają się już od godziny 17.30.

Organizator: Kuźnia Talentów

Miejsce: PPNT  w Gdyni (sala kinowa A budynek III)

Panią Magdę można również wesprzeć, wpłacając darowiznę na
BRE Bank SA 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001