Spacer wirtualny

Prywatne liceum katolickie – samorząd uczniowski

Motto Zespołu Szkół Jezuitów w Gdyni brzmi ,,być dla innych’’. Uczniowie naszego prywatnego liceum katolickiego mogą poznać, co oznacza to hasło w praktyce m.in. poprzez członkowstwo w samorządzie uczniowskim. Dzięki samorządowi podopieczni mogą wpływać na to, jak funkcjonuje placówka oraz na komunikację pomiędzy organami administracyjnymi szkoły. Ponadto jest to świetny sposób na rozwijanie swoich zdolności autoprezentacji oraz kompetencji społecznych, które są niezwykle ważne w dorosłym życiu i radzeniu sobie na współczesnym rynku pracy. Zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury!

 

Kadencja nowego Samorządu Uczniowskiego wystartuje razem z kolejnym rokiem szkolnym.

 

Liceum

W ostatnim tygodniu kwietnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszego Liceum. Zwyciężczynią a tym samym nową przewodniczącą samorządu została Barbara Bednarczyk z klasy IIa, ponadto w skład samorządu weszli po raz kolejny Nikodem Piotrowicz z klasy IIb oraz Julian Rosin z klasy IIb. Opiekunem samorządu jest pani Joanna Pyzalska. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia, tym samym dziękujemy za pracę dotychczasowemu przewodniczącemu Piotrowi Tarkowskiemu z klasy IIIb oraz Adriannie Talkowskiej z klasy IIIa.

 

Nasi partnerzy

Client9
Client8
Client4
Client6
Client5
Client3
Client1