Spacer wirtualny

Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni – nasze sukcesy

Nauczanie jezuickie w naszym wydaniu to bogata oferta edukacyjna połączona z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Dzięki temu wielu z nich chętnie reprezentuje szkołę w konkursach naukowych, artystycznych i zawodach sportowych. Przedstawiamy Państwu listę sukcesów naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018 – mamy nadzieję, że zachęci to Państwa, by zapisać dziecko do naszej placówki!

Sukces w dziedzinie hokeja na lodzie 02.05.:

  • Finalista Mistrzostw Polski w kategorii “Młodzik  – Jan Wardzyński z kl. II b GJ (z drużyną GKS Stoczniowiec)

 

Wojewódzki Konkurs z Matematyki

  • finalista – Filip Szczygielski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Fizyki 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Historii 

  • finalista – Filip Olszewski z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego 

  • finalistka – Monika Michalska z klasy III  B gimnazjum

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

  • laureatka – Barbara Midziak z klasy III  A gimnazjum

 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

  •  Natalia Siemiętkowska z klasy III A  gimnazjum zajęła II miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w II LO w Gdyni.

 

Sukcesy Maksymiliana Wakczaka z kl II b GJ w dziedzinie karate:

  • II miejsce w III Międzynarodowym Turnieju KYOKUSHIN IKO w kategorii KUMITE w Białymstoku 02.06.2018
  • III miejsce w Mistrzostwach Karate KYOKUSHIN Makroregionu Zachodniego oraz w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Nowej Soli 10.03.2018, w konkurencji Kumite Juniorów Młodszych
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży we Włocławku, w kategorii Kumite młodzicy – 45 kg
  •  I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO Mazury Cup w Ostródzie, w kategorii M:12-14 lat do 45 kg

 

Sukcesy w dziedzinie żeglarstwa:

  • Polski Związek Żeglarstwa powołał Julię Schmidt, uczennicę klasy II b GJ, do Kadry Narodowej na rok 2018 w klasie Optimist

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gdyni w sztafetach pływackich 10-12.01.:

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyły dziewczęta:
    Gosia Rutkowska, Zosia Koziorowska, Kaja Tanaś, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk, Karolina Szyszkin, Weronika Gizicka i Iga Lemiech
  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym wywalczyli chłopcy: Mario Zamarripa, Jan Mielec, Maciej Browarczyk, Piotr Zambrzycki, Jakub Pudelko, Filip Szczygielski, Robert Lewańczyk i Marcin Stankiewicz

 

XXII Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

  • wyróżnienie – Inez Żuk z klasy I liceum

 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • laureatka – Diana Dobkowicz z klasy III liceum

Zawody lekkoatletyczne dla gimnazjum

  • III miejsce w skosku wzwyż – Klaudia Margol

II Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Czytam wszędzie… w Gdyni”

  • III miejsce – Kaja Tanaś z klasy II A gimnazjum

Mistrzostwa Gdyni w sztafetach pływackich

  • III miejsce w sztafecie 8 x 50m stylem dowolnym:
    Klaudia Margol, Małgorzata Borzycka, Anna Stefaniak, Kaja Tanaś, Natalia Kamińska, Oliwia Czeplin, Natalia Browarczyk i Karolina Szyszkin.

Sukcesy naszych uczniów w Mistrzostwach Gdyni w pływaniu

W dniach 15-16 lutego 2017 nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesów w zawodach pływackich, zdobywając miejsca na podium:

  • I miejsce w konkurencji na 50 m stylem grzbietowym zdobyła Klaudia Margol,
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym zdobyła Małgorzata Borzycka,
  • III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym zajęła Natalia Kamińska,
  • I miejsce w konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym wywalczył Oskar Hewelt!
  • II miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym zdobył Filip Warpechowski

Agata Rutkowska ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • nasza uczennica Agata Rutkowska z klasy 2b liceum zdobyła Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017

VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych ¡Olé!

  • III miejsce zajęli uczniowie klas II naszego liceum – Klaudia Ksionek, Agata Rutkowska i Maciej Orlecki – konkurs był organizowany przez Gdańskie Liceum Autonomiczne.

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1