Spacer wirtualny

Rodziców prosimy o umawianie się na konsultacje, za pośrednictwem sekretariatu, najpóźniej na dwa dni przed terminem spotkania.

lp nazwisko i imię nauczyciela uczeń rodzice
dzień tygodnia godziny dzień tygodnia godziny
1 Batożyński Kamil czwartek 7.10 – 8.00 środa 16.20-17.05
2 Bigus Paulina poniedziałek 16.45-17.45 czwartek 17.00-18.00
3 Bladocha Teresa środa 14.45 – 15.30 środa 16.15 – 17.00
4 Cudzik Katarzyna poniedziałek 15.35-16.20 poniedziałek 14.45-15.30
5 Dolinski Karel czwartek 15:40-16:40 czwartek 16:50-17:50
6 Dajos Artur wtorek 8.45 – 9.50 wtorek 16.20 – 17.30
7 Garus Danuta środa 15.35 – 16.20 poniedziałek 16.25 – 17.10
8 Gerula-Korbas Małgorzata wtorek 16.30 – 17.15 środa 16.30 – 17.15
9 Góralczyk Hanna piątek 14.40 -15.20 czwartek 15.30 – 16.15
10 Hetmańska Hanna wtorek 14.45 – 15.30 wtorek 15.35 – 16.20
11 Ignatowska Irmina poniedziałek 15.30 – 16.20 czwartek 15.35 – 16.20
12 Karmolińska Dominika wtorek 14.45 – 15.30 wtorek 13.50 – 14.45
13 Kobus Kasjan środa 9.50 – 10.30 wtorek 14.45 – 15.30
14 Kobus Michał poniedziałek 15.35 – 16.20 środa 15.35 – 16.20
15 Kowalczyk Paweł wtorek 14.45 – 15.30 środa 15.35 – 16.20
16 Kłosińska Katarzyna po ustaleniu z nauczycielem
17 Knitter Donata po ustaleniu z nauczycielem
18 Malinowska Barbara poniedziałek 15.30 – 16.15 piątek 14.30 – 15.15
19 Matysiak Aleksandra po ustaleniu z nauczycielem
20 Meyer Maria
21 Miazga Małgorzata czwartek 15.35 – 16.20 piątek 15.35 – 16.20
22 Miniatorska Aleksandra wtorek 15:30 – 16:15 poniedziałek 14.35 – 15.20
23 Ochendal-Szajkowska Monika wtorek 15:30 – 16:15 środa 14.35 – 15.20
24 Okroj Grażyna poniedziałek 14.45 – 15.30 czwartek 14.35 – 15.15
25 Perez Orta Juan Sebastian
26 Prątnicka – Olszewska Bożena środa 15.35-16.20 piątek 13.50-14.35
27 Puchała Agnieszka czwartek 15:35-16.20 wtorek 15:35-16.20
28 Pyzalska Joanna poniedziałek 14:45-15:30 wtorek 12:55-13:40
29 Rutkowska Aleksandra poniedziałek 16.20 – 17.05 wtorek 16.20 – 17.05
30 Siemieniak – Grzywacz Katarzyna wtorek 15.30-16.15 wtorek 16.15 – 17.00
31 Skrzyńska Anna środa 15.30-16.15 środa 14.35 – 15.20
32 Skrzypczak Gracjana poniedziałek 15.35-16.20 poniedziałek 13.50-15.20
33 Szuta Marek po ustaleniu z nauczycielem
34 Szyntar Kamila po ustaleniu z nauczycielem
35 o. Wasilewski Czesław SJ po ustaleniu z nauczycielem
36 Wawrowska Justyna czwartek 15.35 – 16.20 wtorek 14.00 – 15.00
37 Wieczorek Ilona poniedziałek 7.15 – 7.55 środa 8.55 -9.40
38 Włoch Jarosław wtorek 07.15 – 8.00 piątek 16.20-17.00
39 Wodzińska – Lewczuk Dagmara po ustaleniu z nauczycielem
40 Wojnowski Grzegorz po ustaleniu z nauczycielem
41 Wowerka Justyna środa 8.45 – 9.30 poniedziałek 15.30 – 16.15
42 Woynowska – Bendykowska Agata czwartek 15.35 – 16.20 wtorek 15.35 – 16.20
43 Wyzina Artur SJ po ustaleniu z nauczycielem

 

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1