Wszystkich naszych uczniów wraz z rodzinami, całe grono pedagogiczne, naszych absolwentów i sympatyków oraz okolicznych mieszkańców zapraszamy na Festyn Rodzinny 09.06.2018 w godzinach 10.00 -13.00
W programie między innymi: konkurencje sportowe, quizy rodzinne, wielkie bańki, węzły żeglarskie, grill, kawiarenka.

Będziemy zbierać datki na pomoc dla Pani Magdaleny Czapp, która prowadzi w naszej szkole świetlicę dla młodzieży. Jest także mamą samotnie wychowującą 10-letnią Hanię i 13-letniego Karola.
Od wielu lat walczy ze stwardnieniem rozsianym – chorobą atakującą jej układ nerwowy – i zmaga się z niedogodnościami, jakie wnosi ta choroba. Aby pokonywać obecne bariery i nie dopuścić do pogorszenia kondycji Pani Magdy, niezbędna jest stała i bardzo systematyczna rehabilitacja, oraz inne formy terapii, które pochłaniają ok. 2000 zł miesięcznie.

Regulamin Festynu Rodzinnego

Zróbmy razem coś dobrego!