Za nami Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej Jezuitów.
Przybyli do nas goście mieli okazję, nie tylko zwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2018/2019, ale także mogli doświadczyć mnóstwa pieczołowicie przygotowanych atrakcji.
Było przedstawienie “Śpiąca królewna” i teatrzyk cieni, prezentacje zajęć historycznych, językowych, fizyczno-chemicznych, komputerowych, artystycznych a także ceramika, malowanie chińskich znaków, origami. Można było nawet zagrać w Ping-Ponga oraz poćwiczyć judo na wesoło.
Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami postarali się o przepyszne narodowe potrawy niemieckie i hiszpańskie oraz wspaniałe ciasta a w oryginalnym kąciku “Tea Time” można było napić się angielskiej herbaty.

Dyrektor o.Artur Wyzina SJ serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za cały trud, obecność i tak godne reprezentowanie naszej szkoły

Regulamin Dnia Otwartego

Więcej zdjęć można obejrzeć tu: https://photos.app.goo.gl/VN8eSgWpBkpOAXN03