Spacer wirtualny

13.10.2017 Dzień Edukacji Narodowej – och wiele się działo w naszej szkole! Ładny występ uczniów ZSJ z tej okazji przygotowała Pani Agnieszka Puchała oraz Pani Agata Woynowska-Bendykowska. Uczennice klasy IV i VI SPJ pod kierunkiem Pani dyrektor Katarzyny Kłosińskiej zagrały na fletach uroczyste „Sto lat” dedykowane wszystkim świętującym. Pierwszaczki zaś porwały publiczność radosną piosenką pt.”Nauczyciel dobrze wie”.

Samorząd Uczniowski ZSJ przygotował niespodziankę – specjalną galę rozdania nagród… Brązowych Lisów! Tak, to nie jest pomyłka 🙂

Mamy wspaniałe grono nauczycieli, dyrekcji  i wszystkich pracowników szkoły, więc konkurencja była ogromna. Bardzo trudno było wybrać!  Po konsultacjach społecznych jury wytypowało po trzech kandydatów do nagród w sześciu kategoriach…

Oto ZWYCIĘZCY:

1.Najlepszy  AKTOR PIERWSZOPLANOWY – w kategorii nauczyciela, który prowadzi  lekcje w taki sposób, że przyciągają uwagę całej klasy laureatem został PAN JUAN PEREZ ORTA – nauczyciel języka hiszpańskiego!

2.Najlepsza AKTORKA DRUGOPLANOWY – jednogłośnie okrzyknięto, że PANI MARIA GRYGOROWICZ z portierni jest właśnie tą osoba, która nie jest nauczycielem a odgrywa równie ważną rolę w życiu szkolnym!

3.Najlepszy SCENARIUSZ – nauczycielem, który prowadzi najciekawsze lekcje ogłoszono PANA MICHAŁA KOBUSA – nauczyciela historii!

4.EFEKTY DŹWIĘKOWE – w tej kategorii okazało się, że najmilej dla uczniowskich uszu brzmiący głos należy do PANA JAROSŁAWA WŁOCHA – nauczyciela matematyki.

5.W kategorii najlepsza AKTORKA KOMEDIOWA zwyciężyła PANI KATARZYNA GRZYWACZ – nauczyciel języka angielskiego!

6.Laureatem kategorii najlepszy ORGANIZATOR PLANU FILMOWEGO został nasz konserwator PAN JACEK GÓRALSKI – bez niego nasza szkoła nie działałaby jak należy 🙂

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

W tym miejscu dziękujemy wszystkim naszym pracownikom  oraz Dyrekcji za pracę, pomysły, wszelki trud i wielkie serce dla uczniów ZSJ!!!

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/AEHwBQakTbTyfWVs1

Nasi partnerzy

%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%name Dzień Edukacji Narodowej
%d bloggers like this: