12 października w najbliższy czwartek obchodzone jest w Hiszpanii Święto Narodowe.

Z tej okazji w naszej szkole będzie się DZIAŁO!!!:)

1. To dzień żółto-czerwony! Uczniowie przychodzą bez mundurków, za to przebrani (w barwach flagi hiszpańskiej).
  2.  FOTOkonkurs klasowy – tego dnia każda klasa robi sobie zdjęcie i wysyła je na maila: barbara.malinowska@jezuici.edu.pl
    lub malgorzata.miazga@jezuici.edu.pl
    do niedzieli, 15.10.
    Wygrywa klasa, która: będzie najbardziej żółto-czerwona; wymyśli jakiś motyw hiszpański na zdjęciu (napis, symbole, rekwizyty, itp.)
  3. Po modlitwie, na auli, konkurs KAHOOT z wiedzy o Hiszpanii. Uczniowie używają swoich komórek z dostępem do internetu.
    Wygrywa 3 uczniów z największą ilością punktów. NAGRODA – dodatkowe punkty z j.hiszpańskiego.
  4. Tego dna dla najmłodszych uczniów (kl. I) specjalną lekcję o Hiszpanii przeprowadzą wybrani uczniowie ze starszych klas :)MAMY NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE TO NIEZAPOMNIANY DZIEŃ. ¡¡¡VIVA LA FIESTA!!!

Pozdrawiamy serdecznie!

zespół j.hiszpańskiego: Barbara Malinowska, Juan Perez, Małgorzata Miazga