Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów za nami!
Wszystko pięknie się udało! Na leczenie dla Pana Sławka zebraliśmy wspólnie 16389 zł!!! Brawo my!!!
Serdecznie dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli zorganizować stoiska z wszelkimi atrakcjami i pysznościami, za przygotowanie przedstawień, pokazów i koncertów! Dziękujemy z serca naszym drogim darczyńcom za zorganizowanie tak wielu ciekawych przedmiotów na licytacje.
Dziękujemy także wszystkim obecnym gościom!
Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce Rad Rodziców, firm i instytucji, które wspomogły nas wszelkiego rodzaju gadżetami i atrakcjami, patronów imprezy oraz na ręce pań koordynujących całe wydarzenie – Oli Miniatorskiej i Oli Matysiak 1f642 Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów
Przedmioty, których nie zdążyliśmy zlicytować w czasie Mikołajek, będą od jutra wystawiane na tzw. cichą licytację w holu głównym szkoły (przy wejściu) w godzinach od 13.30 do 16.30. Licytować można do środy 18 grudnia włącznie.

Album ze zdjęciami: https://photos.app.goo.gl/xgwkN3vyLWA7M5V17

IMG 9423 300x225 Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów IMG 9567 300x225 Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów IMG 9411 300x225 Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów

%name Charytatywne XV Mikołajki u Jezuitów