23 września 2018 r. uroczystej Mszy św. odpustowej z okazji Jubileuszowego Roku św. Stanisława Kostki w Gdyni przewodniczył Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź. Uroczystość zgromadziła parafian ze Wzgórza św. Stanisława Kostki, uczniów i rodziców Zespołu Szkół Jezuitów, mieszkańców Gdyni i okolic a także dyrekcję oraz uczniów Margot Bernard Realschule z Bonn przybywających u nas gościnnie na wymianie. Wśród znamienitych gości było wielu ojców Jezuitów, kapłanów z innych parafii oraz Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek i Pani Wiceprezydent Katarzyna Gruszecka- Spychała.
Przepiękna oprawa liturgiczna w towarzystwie chóru, procesja z darami, sztandary – wszystko uświetniło jakże wielki duchowy wymiar tego wydarzenia. Szczególnie ważnym akcentem dla Zespołu Szkół Jezuitów było poświęcenie nowego sztandaru szkoły podstawowej, którego Arcybiskup dokonał na prośbę naszej wspólnoty.
Dużym zainteresowaniem cieszył się festyn rodzinny, zorganizowany wspólnymi siłami Jezuitów, parafian oraz uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół Jezuitów. Przygotowano mnóstwo atrakcji  Świetną oprawę muzyczną zapewniły zespoły 3. Flotylli Okrętów Gdynia pod kierunkiem Pana Adama Zittermanna.
Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tak ważnej dla nas uroczystości i festynu. Razem można tak wiele

Zdjęcia znajdziecie tu: https://photos.app.goo.gl/SqQn3fL4xY2rDWX86