Spacer wirtualny

Nasze sukcesy – Naukowe

2016/2017

Olimpiada Języka Rosyjskiego

  • laureatka – Diana Dobkowicz z klasy III liceum

 

Wielki Maraton Czytelniczy – Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny

  • laureatka – Barbara Midziak z klasy II A gimnazjum
  • laureatka – Agata Rutkowska z klasy II B liceum
  • finalistka – Justyna Zaucha z klasy III A gimnazjum
  • finalistka – Matylda Zapaśnik z klasy II A gimnazjum

 

Agata Rutkowska ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • nasza uczennica Agata Rutkowska z klasy 2b liceum zdobyła Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017.
    VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych ¡Olé!
  • III miejsce zajęli uczniowie klas II naszego liceum
    Klaudia Ksionek, Agata Rutkowska i Maciej Orlecki – konkurs był organizowany przez Gdańskie Liceum Autonomiczne.

 

2015/2016

Olimpiada Języka Rosyjskiego 

  • laureatka – Diana Dobkowicz z klasy III liceum

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 

  • finalistka – Wiktoria Holewka

 

Konkurs Kuratoryjny z Historii 

  • finalista – Aleksander Graczyk
  • finalista – Jakub Retyk 
  • finalista – Kacper Kobyłecki

 

Konkurs Kuratoryjny z Biologii 

  • finalista – Paweł Handz 
  • laureat – Piotr Pesta

 

Wojewódzki Metropolitalny Konkurs Biblijny 

  • finalista – Kacper Kobyłecki 
  • finalista – Stanisław Karmoliński

 

Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego 

  • finalistka – Julia Urbanek

 

Maksymilian Biały ze Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni 

  • 16.12.2015 r. Maksymilian Biały z klasy I B gimnazjum otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Gdyni za swoje sukcesy naukowe i sportowe (m.in. w ramach Kadry Narodowej Juniorów Polski w golfie)

 

Najlepszy Gimnazjalista 2016 – Paweł Sztuk 

  • Nasz najlepszy gimnazjalista Paweł Sztuk, uczeń klasy 3a odebrał 22 czerwca 2016 wyróżnienie z rąk Prezydenta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka.

 

Wielki Maraton Czytelniczy – Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny

  • wyróżnienie – Justyna Zaucha z klasy II A gimnazjum
  • wyróżnienie – Anna Kasprzak z klasy I B liceum

 

NAGRODA SREBRNEJ RÓŻY dla najlepszej uczennicy kl. III Gimnazjum 

  • Aleksandra Gryzik

 

2014/2015

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla Gimnazjum

  • finalistka – Agata Rutkowskaz klasy III A gimnazjum
  • finalistka – Kornelia Ostoja-Lniska z klasy III A gimnazjum

Konkurs Kuratoryjny z Historii

  • laureat  – Jan Cząstki z III C gimnazjum
  • finalista – Maciej Orlecki z III B gimnazjum

V Konkurs Umiejętności Logiczno – Matematycznych 

  • laureat – Stefan Węgrzyn z klasy III c liceum 
  • II miejsce w kategorii liceum – Michał Broka z klasy I B liceum
  • II miejsce w kategorii gimnazjum  – Kacper Zienowicz z III C

Konkurs matematyczny MULTITEST

  • laureatka – Justyna Zaucha z klasy I gimnazjum
  • wyróżnienie – Daniel Gniadecki z klasy III gimnazjum

Stefan Węgrzyn stypendystą Prezesa Rady Ministrów

  • Uczeń klasy III C liceum – Stefan Węgrzyn – otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/2015.

 

2013/2014

Weronika Baran najlepszą maturzystką powiatu kartuskiego

  • Absolwentka Ogólnokształcącego Liceum Jezuitów w roku szkolnym 2013/2014  – Weronika Baran – została 28.08.2014 r. uhonorowana Stypendium Starosty Kartuskiego.

Najlepszy gimnazjalista w Gdyni

  • Jan Szczepaniak został wyróżniony przez Prezydenta Miasta Gdyni – p. Wojciecha Szczurka – tytułem jednego z najlepszych gimnazjalistów w naszym mieście w roku szkolnym 2013/2014.


Konkurs Matematyczny Origami ŻURAW

  • I miejsce – Hanna Stalke z klasy III B gimnazjum 


Wojewódzki Metropolitalny Konkurs Biblijny 

  • finalista – Kacper Kobyłecki 


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
 

  • finalistka – Wiktoria Holewka  z klasy I B
  • finalista – Szymon Orkisz z klasy III C


Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego

  • laureat – Aleksander Nowotnik z klasy III B liceum. Aleksander uzyskał 7 miejsce w Polsce i 1 miejsce w okręgu gdańskim.


Wojewódzki Konkurs z Historii

  • laureat – Jan Szczepaniak z klasy III C gimnazjum
  • finalista – Jan Częstki z klasy II C gimnazjum


Wojewódzki Konkurs z Informatyki

  • laureat – Filip Rydzyński z klasy IIIC gimnazjum


Dyplom Baltic University z Uppsali dla Aleksandra Nowotnika

  • 19.03.2014 r. Aleksander Nowotnik (klasa III B liceum) otrzymał dyplom Uniwersytetu Bałtyckiego w Uppsali (Szwecja). Aleksander startował w programie zatytułowanym: „English for Environmental Science”.

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego dla gimnazjów „Spelling Contest”

  • III miejsce – Julia Królak (klasa III B gimnazjum)
  • IV miejsce – Maciej Liszka (klasa III C gimnazjum)


Wojewódzki Konkurs Ekologiczny

  • finalistka – Agata Rutkowska z klasy II A  – zajęła 4 miejsce


Wojewódzki Konkurs z Chemii

  • finalistka – Zuzanna Perlicka z klasy III C
  • finalista – Karol Raszczyk z klasy III B 


Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla Gimnazjum

  • finalistka – Agata Rutkowska z klasy II A


Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

  • laureatka – Kornelia Ostoja – Lniska


IV Trójmiejski Konkurs Umiejętności Logiczno-Matematycznych

  • Stefan Węgrzyn – I miejsce na poziomie klas 2
  • Katarzyna Cichosz – I miejsce na poziomie klas 3
  • Szymon Orkisz – III miejsce na poziomie klas 3


Katarzyna Cichosz stypendystką Prezesa Rady Ministrów

  • Nasza uczennica Katarzyna Cichosz z klasy III C liceum w dniu 14 listopada 2013 otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane dla najlepszego uczniów z danych szkół.

 

2012/2013

Wojewódzki Konkurs z Chemii 

  • laureatka – Wiktoria Wójcik
  • finalistka –  Karolina Kaszkowiak


Wojewódzki Konkurs z Informatyki

  • finalista – Filip Rydzyński
  • finalista – Stanisław Kosiński


Wojewódzki Konkurs z Fizyki

  • finalista – Viktor Moczarski


Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalistka – Zuzanna Płocke
  • finalista – Marcel Bańka
  • finalistka – Wiktoria Wójcik
  • finalista – Borys Kępczyński


Archidiecezjalny Konkurs Biblijny

  • finalistka – Kornelia Ostoja-Lniska


Nagroda Prezydenta Miasta Gdynia

  • Wiktoria Wójcik


Tytuł najlepszego Gimnazjalisty:

  • Agata Morawska
  • Klaudia Gierszewska
  • Zuzanna Molik


Trójmiejski Konkurs Umiejętności Logiczno – Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

  • I miejsce – Katarzyna Cichosz z liceum
  • II miejsce – Stefan Węgrzyn i Zofia Cytawa z liceum


Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Wygraj Indeks” 

  • laureat  – Paweł Osiński z liceum


Nagrody MAGIS

  • Kornelia Ostoja – Lniska (gimnazjum)
  • Katarzyna Cichosz (liceum)
  • Julia Królak (gimnazjum)
  • Stefan Węgrzyn (liceum)


Nagroda Srebrnej Róży

  • Jan Wegrzyn 

 

2011/2012

Wojewódzki Konkurs z Chemii 

  • laureat – Stefan Węgrzyn
  • laureat – Piotr Łaskawiec


Wojewódzki Konkurs Biblijny

  • laureatka – Iga Kowalczyk
  • finalistka – Konstancja Olszewska


Wojewódzki Konkurs z Fizyki

  • finalista – Stefan Węgrzyn


Wojewódzki Konkurs z Informatyki

  • finalista – Tomasz Skoczylas
  • finalistka – Julia Królak


Wojewódzki Konkurs z Matematyki

  • finalista – Stefan Węgrzyn
  • finalista – Mikołaj Grelewicz


Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego

  • finalista – Kamil Parzychowski


Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego

  • laureat – Thomas Falk


Nagroda Srebrnego Tulipana dla uczniów gimnazjum

  • Karolina Bełdzińska
  • Konstancja Olszewska
  • Stefan Węgrzyn


Olimpiada z Języka Angielskiego

  • laureat – Aleksander Nowotnik

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

  • laureatka – Alicja Podleśny

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • finalista – Aleksander Nowotnik


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • finalista – Szymon Orkisz

Nasi partnerzy

Client8
Client4
Client7
Client6
Client5
Client3
Client1